Marvel Evreninden Iron Fist’in Müzikleri Yayınlandı

Marvel’ın son kahramanı Iron Fist’in müzikleri(soundtrack) yayınlandı.  Trevor Morris’in müziklerini bestelediği dizinin ilk sezonu 13 sezon sürüyor.

Finn Jones’un hayat verdiği kahramanımız asıl ismi Danny Rand olan Iron Fist karakterimizi oynayacak. Dizinin konusu ise durumu iyi olan Danny ufakken ailesiyle çıktığı bir seyahat sırasında kaza geçiriyor. Anne ve babası ölürken, sadece o hayatta kalıyor. Aradan geçen yıllarda kung-fu konusunda ustalaşıyor ve Iron Fist’in gücünü çağırdığında ise üstün bir güç elde etmiş oluyor. Sonrasında New York‘a geri dönüp mirasını geri almaya çalışıyor. Tabii asıl amacı New York’taki adaletsizliği sonlandırmayı amaçlamaktadır.

Finn Jones’a Jessica Henwick, David Wenham, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, Carrie-Anne Moss ve Rosario Dawson gibi oyuncular eşlik ediyor. Bu yeni maceranın müziklerini aşağıdaki Spotify bağlantısından dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.