Manowar Veda Turnesinde 20 Temmuz 2019'da Küçükçiftlik Park'ta! (Biletler)

Heavy Metal tarihinin en büyük gruplarından Manowar, “The Final Battle” veda turnesi kapsamında son defa İstanbul’a geliyor.

Grup 1980 yılının sonunda New York’ta kurulmuştur. Heavy metal grubunun adını kurucu üye Joey DeMaio’nun bir röportajda belirttiği gibi; hayatın her gün sürüp giden bir savaş olmasından esinlenerek “man of war” şeklinde belirlemişlerdir. Grubun adı ayrıca bir tür savaş gemisi olarak bilinir. Eric Adams’ın vokal gücü, Joey DeMaio’nun bas gitar hakimiyetiyle 40 yıllık tarihine son verecek olan grup son defa Türkiye’de konser verecek. Gruptan DeMaio İstanbul’da gerçekleşecek konser için şunları: “Manowar’ın Türk hayranları yıllar boyunca tutkularını ve bağlılıklarını tüm dünyaya gösterdiler; MANOWAR olarak bundan onur duyuyoruz. Türkiye’deki en güçlü metal hayranları olan grubun hayranlarıyla paylaşacağımız bu unutulmaz metal deneyimini iple çekiyoruz.” söyledi.

manowar istanbul konseri 20 temmuz 2019 küçükçiftlik park biletler

Manowar grubu 20 Temmuz 2019’da %100 Metal kapsamında Küçükçiftlik Park’ta konser verecek. Yakın zamanda çıkacak konserin biletlerine şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…