Lucifer 5. sezon gelecek mi? sorusunun cevabını Tom Ellis veriyor

Lucifer 5. sezon gelecek mi? sorusunun cevabını Tom Ellis veriyor

Netflix’in çok izleyiciye sahip dizilerinden Lucifer 5. sezon gelecek mi? sorusunun cevabını Tom Ellis verdi.

Suç, drama ve fantezinin aynı kotada eridiği dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Geçtiğimiz 8 Mayıs’ta yayınlanan 4. sezonuyla beğeni toplayan dizi için şimdiden yeni sezon isteniyor. 10 bölümden oluşan bu sezonda hikayenin henüz bitmediği görülüyor. Tom Kapinos tarafından yaratılan dizinin ana konusunda Lucifer Morningstar adında emekli bir melek üzerine duruluyor. Şeytanın isimlerinden olarak bilinen cehennem’in hükümdarı Lucifer, mutsuz olduğu ve hayatından sıkıldığı için görevinden istifa eder. Ardından tahtını terk ederek melekler şehri olarak bilinen Los Angeles’a yerleşir. Burada Lux adında bir bar açıp şeytani yardımcısı Mazikeen ile işletirken gününü gün ettiği bir yaşam sürmeye başlayacaktır.

Lucifer 5. sezon ne zaman sorusunun yanıtı Tom Ellis'te

Lucifer 5. sezon ne zaman sorusunun yanıtı Tom Ellis’te

Dizinin başrolü Tom Ellis geçtiğimiz haftalarda Collider‘a verdiği röportajda: “4. sezon ile ilgili çok fazla spoiler vermeyeyim ama hikayemizi tam olarak bitirmediğimizi hissediyorum. Her dizide olduğu gibi her sezonun bir finali bulunuyor. Bu finalde ya inanılmaz bir soru işareti bırakırsın ve insanları meraka sürüklersin ya da hikayeyi sonuna kadar anlatma şansı elde edersin. Ekip olarak 5. sezon için geri dönmeyi herkesin isteyeceğini düşünüyorum. Ancak şimdilik Netflix’in ne diyeceğini beklemek zorundayız.” Bunun üzerine de 5. sezonla ilgili düşüncelere şimdiden başladıklarını belirtiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda başrole Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimler eşlik ediyor.

Henüz kesinleşmeyen Lucifer 5. sezonunun 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.