Lucifer 5. sezon çekimleri başladı! Netflix ilk fotoğrafı paylaştı

Lucifer 5. sezon çekimleri başladı! Netflix ilk fotoğrafı paylaştı

Lucifer dizisinin 5. sezon çekimleri nihayet başladı. Netflix tarafından ilk fotoğraf paylaşıldı.

Dizinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Netflix ise bu bekleyişe daha fazla dayanamayarak Twitter ile yaptığı paylaşımında dizinin çekimlerine başlandığının haberini verdi. Son yani 4. sezonuyla beraber Netflix platformuna dahil edilen dizi 5. sezonuyla finalini gerçekleştirecek. Fakat suç, drama ve fantezi türündeki bu yapımın son sezonunda hikayenin tam olarak tamamlanmadığı başrol Tom Ellis tarafından belirtilmişti. Dizinin ana konusu ise şöyle: Lucifer Morningstar adında emekli bir melek üzerine duruluyor. Şeytanın isimlerinden olarak bilinen cehennem’in hükümdarı Lucifer’i mutsuz olduğu ve hayatından sıkıldığı için görevinden istifa edip yeni maceralara atılmasıyla görüyoruz. Ardından tahtını terk ederek melekler şehri olarak bilinen Los Angeles’a yerleşir. Burada Lux adında bir bar açıp şeytani yardımcısı Mazikeen ile işletirken zamanını geçirmeye çalışmaktadır.

Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor? Dizinin çekimleri başladı!

Tom Kapinos tarafından yaratıcılığı yapılan dizinin son sezonu için çekimlere başlandı ve bir adet fotoğraf paylaşıldı. Fakat bu paylaşım öncesi dizinin yaratıcılarından biri olan Ildy Modrovich, “Bu konu ile ilgili sessiz kaldığım için çok üzgünüm. Fakat çok büyük bir parçam, Lucifer’i sonsuza dek devam ettirebilir. Ancak aynı zamanda size ve Netflix’e hikayemizi devam ettirme şansı verdiği için minnettarım. Biliyorum ki 5. sezon dizinin hayranlarına bir aşk mektubu tarzında olacak.” diyerek son sezonun üzerine durduklarını hayranlara söylemişti.

İlginizi Çekebilir: Lucifer 5. sezonu resmen onaylandı! Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor?

Bu dizinin oyuncu kadrosunda Tom Ellis dışında Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimler bulunuyor. Lucifer 5. sezon 2020 yılının bahar aylarında Netflix ekranlarındaki yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.