Lucifer 5. sezon çekim tarihi detayları açıklandı! Netflix haberleri

Lucifer 5. sezon çekimleri için resmi tarih ve detaylar açıklandı. Yeni sezon çekimleri daha erken bir tarihte başlıyor.

İlk bölümüyle 25 Ocak 2016 tarihinde FOX ekranlarında yayınlanmaya başlayan dizi 4. sezonuyla beraber Netflix platformuna geçiş yaptı. Burada yayınlanan 10 bölümüyle dizi suç, drama ve fantezi türünde epey bir hayran kitlesine ulaştı. Fakat bu sezondaki başarısı da diziyi daha fazla uzatmaya yetmedi. Çünkü Lucifer’in yolu 5. sezonla beraber sona erecek. Hikayenin devam ettiğini bir süre önce başrol Tom Ellis paylaşmıştı. Dizinin 4. sezonunda ise Chloe, Lucifer’e karşı hislerini itiraf ettikten sonra onun mecburen cehenneme dönmesi ikili arasındaki ilişkiye de ara vermek zorunda kaldılar. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda ise başrol Tom Ellis’e Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimleri eşlik ederken görüyoruz.

Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor ve kaç bölüm sürecek?

Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor ve kaç bölüm sürecek?

Dizinin yeni sezonunun çekimleri 12 Ağustos’ta Los Angeles’ta başladığı Production Weekly tarafından belirtiliyor. Aynı zamanda geçtiğimiz yıl dizinin 4. sezonu da Ağustos ayında çekilmiş ve 8 Mayıs 2019 tarihinde gösterilmişti. 16 bölüm sürecek Lucifer 5. sezon ise birçok teoriyi içerisinde bulunduruyor. Hatta dizinin yaratıcılarından Joe Henderson yeni sezonda bir bölümün müzikal olabileceğini ise düşündüklerini belirtiyor. Chloe’ye ilk aşkı olduğunu itiraf eden Lucifer, 4. sezonun final bölümünde Chloe’nin onu durdurma çabalarına rağmen cehenneme dönüşünü gerçekleştirmişti. Hikayede ikilinin arasındaki aşk çıkmaz bir yola doğru saparken, baş kahramanımız da kendini cehennemde zorunlu bir tutsak olarak bulacak ve mücadele edecek.

Lucifer 5. sezonun 2020 yaz ayları içerisinde Netflix platformunda gösterilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…