Lucifer 5. sezon hakkında bilgiler! Lucifer 5. sezon ne zaman başlayacak?

Lucifer 5. sezon hakkında bilgiler! Lucifer 5. sezon ne zaman başlayacak?

Lucifer 5. sezon hakkında bilinen bilgilerin bir kısmını bir araya toparladık. Dizi son sezonuyla ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Lucifer 5. sezonla beraber ekranlara veda ederken hayranlar buna yönelik üzüntülerini belirtmeye devam ediyor. İlk 3 sezonuyla büyük ilgi gören dizi ardından Netflix‘e dahil oldu. Burada başarılı bir 4. sezon geçiren dizi platformun en çok izlenen yapımları arasında yerini aldı. Suç, drama ve fantezi türündeki dizinin son sezonu 10 bölüm olarak yayınlandı. Fakat hikayenin henüz bitmediği Tom Ellis tarafından yanıtlanmıştı. Dizinin 4. sezonunda ise Chloe, Lucifer’e karşı hislerini itiraf ettikten sonra onun mecburen cehenneme dönmesi ikili arasındaki ilişkiye de ara verdirmiş oldu. Uzun zamandır diziyle ilgili birçok teori ortada dolaşıyor. Bunlar hakkında bildiğimiz bilgileri toparladık. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda ise başrol Tom Ellis’e Lauren German, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley-Ann Brandt, Scarlett Estevez ve Rachael Harris gibi isimler eşlik ediyor.

Lucifer 5. sezon ne zaman başlayacak ve kaç bölüm olacak?

Dizinin ilk 3 sezonu 26 bölümden oluşurken 4. sezon 10 bölümden oluşmuştu. Dizinin yaratıcılarından Ildy Modrovich, kısa bir süre önce Twitter üzerinden yaptığı açıklamada 5. sezonun 10 bölüm olarak sona ereceğini belirtmişti. Dizinin yeni yani final bölümü çekimleri ise henüz başlamadı. Modrovich, bu sezon üzerinde sıkı bir çalışma yürüteceklerini ve 5. sezonun hayranlar için bir aşk mektubu niteliğinde olacağı söylüyor.

Lucifer 5. sezon ne zaman başlayacak ve kaç bölüm olacak?

Diziden ilk ipuçları ve neden 5. sezon ile final gerçekleşecek?

Dizinin yaratıcılarından olan Joe Henderson, bundan uzun bir süre önce verdiği röportaj ile 5. sezonda bir çok olasılığın bulunduğunu belirtti. Fakat yine de akıllarında özellikle bir fikir üzerinde yoğunlaştıklarını belirten Henderson, “5. sezonun ilk sahnesi dahi aklımızda ki benim favori fikirlerim arasında yer alıyor.” diyerek beklentiyi de arttırıyor. Cehennemde kapanan 4. sezon sonrası yeni sezonun nasıl açılacağını da ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Neden final yapıldığı ile ilgili soruya ise Henderson, “Bu Netflix’e satılmadan önce alınmış karar ve bütün ekip bunu bilerek devam ediyoruz.” diyerek belirtiyor. Bu arada dizinin 4. sezondaki favorilerinden Havva (Inbar Lavi) karakterinin de diziye geri dönebileceği konuşuluyor.

Lucifer yeni sezonuyla şarkılar Spotify’da yerini alacak mı?

Ayrıca dizide Tom Ellis ve diğer oyuncuların seslendirdiği şarkıların onların yorumuyla Spotify’a gelmesi konusu üzerinde de duruluyor. Mayıs ayında Tom Ellis konuyla ilgili bir açıklama yapmıştı. Bu açıklamada dizide seslendirdikleri şarkıları kendi yorumlarıyla çevrimiçi servislere getirmek için çalışacaklarını belirtmişti. Bakalım bu şarkıları Spotify veya diğer çevrimiçi müzik servislere gelecek mi? bekleyip göreceğiz. Bununla beraber belki de dizinin aynı evreninde geçen başka bir dizinin de yapılabileceği ihtimalleri yer alıyor.

Lucifer 5. sezon tarihi henüz açıklanmadı. Fakat Lucifer 5. sezonun 2020 yılında Netflix ekranlarında olacağını söyleyebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.