Lucifer 5. sezon 1. bölümün ismi ve konusu hakkında yaratıcısından ipuçları

Lucifer 5. sezon hayranları tarafından merakla bekleniyor. Netflix dizisinin yaratıcısı Lucifer 5. sezon 1. bölüm hakkında ilk ipuçlarını paylaştı.

Netflix kütüphanesine eklenmesi için birçok kişinin beklediği dizi hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. İlk 3 sezonun ardından Netflix platformuna taşınan dizinin 4. sezonu da başarılı geçmişti. Bu başarısı sonrası Tom Ellis başrollü dizinin uzun süre devam edeceği düşünülse de suç, drama ve fantezi türündeki yapım 5. sezonuyla final yapacak. Dizinin yaratıcısı Dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich ise son sezon hakkında şimdiden hayranları soğutmamak için ufak tefek ipuçları bırakmaya başladı. Öncelikle geçtiğimiz haftalarda Twitter’dan U harfi paylaşarak ipuçlarına başlayan Modrovich bu olay sonrası bunun yanlışlıkla paylaşıldığını açıkladı. Ardından bunun gibi gizemli paylaşımlar yapacağını açıkladı.

Lucifer 5. sezon 1. bölümün adıyla ilgili ipucu paylaşıldı

Dizinin yeni sezonunun prodüksiyon ve yazım aşaması sürerken o paylaşımlardan ilk ipucu geldi. Modrovich bu paylaşımıyla yeni sezonun ilk bölümünün adıyla ilgili ipuçları veriyor. İlk paylaşımında “Tamam… gerçek bir gizem: 501 bölümünün baş harfleri R.S.D.G. Tahminlerinizi alalım?” diyerek hayranlardan tahminlerini bekliyor. Bunun üzerine ise Reddit‘te ilk tartışmalar başlıyor. Dizi içinden bir konunun anlatılmaya çalıştığı hakkında teoriler üretmeye başlandı. Yakında daha fazla paylaşım ile dizinin konusuyla ilgili bilgileri duyacağız.

İlginizi Çekebilir: Lucifer 5. sezon ne zaman başlıyor?

Lucifer 5. sezon 2020 yılının ilkbahar aylarında Netflix‘te gösterilmesi bekleniyor. Yeni sezon öncesi diğer 4 sezona şuradaki bağlantıdan göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…