48 yaşındaki Amerikalı komedyeni hayatının ortalarından sonra işleri maddi açıdan iyi gitse de kendi dramını, yaşamını aktardığı dizisi “Lucky Louie” den “Parks and Recreation“, birçok yapımdan sonra son olarak başarıyla devam ettiği “Louie” dizisi ile görebilirsiniz. Louie abi bu sefer ise kendi sitesinden paylaştığı “Horace and Pete”in ilk bölümünü paylaştı. Başrollerinde Louis CK ve Steve Buscemi’yi izlediğimiz Horace and Pete, Brooklyn’de bir bar işleten iki karakteri konu ediyor.

horace-e1454225719922

 

Bu sene Louie dizisine ara vererek başka projeleriyle ilgilenmek istediğini duyuran komedyen Louis CK, yakında yayına başlayacak Zach Galifianakis’li dizisi Baskets, seslendirmen olarak yer aldığı The Secret Life Of Pets ve Albert Brooks’la birlikte hazırlayacağı animasyon serisi ile epey hareketli bir yıl geçirecek olan Louis CK’yı bizde tebrik ediyoruz. Paul Simon’ın müziğini bestelediği dizinin kadrosunda Rebecca Hall, Aidy Bryant, Jessica Lange, Edie Falco ve Kurt Metzger gibi oyuncular bulunuyor. Dizinin ilk bölümünü izlemek istiyorsanız. Louis abinin sitesine ya 5 dolar veriyorsunuz. Yada malum siteleri zaten biliyorsunuz.

Şimdi internete yüklenmiş bir kısmı sizinle paylaşıyoruz. Büyük ihtimal silinir silinirse çıkan diğer videolarını ekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.