Leprechaun Returns Filminden İlk Teaser

Korku ve fantastik sinemanın efsanevi yapımlarından Leprikon, Leprechaun Returns filmiyle dönüyor.

Çocukluk hafızalarımıza o şeytani gülüşüyle kazınan Leprikon’un 26 yıl sonra dönüyor. Mark Jones tarafından yönetilen ve yazılan ilk filme olan ilgi hayli yüksekti. Ancak Leprechaun serisi Leprechaun 2, Leprechaun 3, Leprechaun 4: In Space ve 2000 yıllarında da tekrar yapımlarıyla pek ilgi çekmemişti. Oyuncu kadrosunda ise Warwick Davis, Jennifer Aniston, Ken Olandt ve Mark Holton gibi oyuncular bulunuyordu. İlk filmin hikayesi şöyleydi : “Lanetli bir cücenin gizli hazinesini ele geçirmek isteyen insanlar bir süre sonra onla baş edilemeyeceğini anlarlar ama artık iş işten geçmiş oluyordu.”

Leprechaun Returns - Mark Jones

Leprechaun Returns’te senaryo Suzanne Keilly‘nin tarafından yazılacak, filmin yönetmenliğini ise The Void’den Steven Kostanski üstleniyor. Oyuncu kadrosunda Taylor Spreitler, Pepi Sonuga, Sai Bennett, Linden Porco ve orijinal filmden Mark Holton’un olacağı belirtiliyor. Filmin konu olarak ise orijinal hikayesine geri döneceği belirtiliyor. Mart 2019 yılında vizyona girecek filmden ilk teaser’ı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.