La Casa De Papel 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

La Casa de Papel 4. sezon yayın tarihi belli oldu. Türkiye’de çok beğenilen İspanya yapımı dizi La Casa de Papel’in yeni sezon tarih duyurusu bir videoyla geldi.

Netflix Türkiye’nin sosyal medya hesaplarından 29 saniyelik bir yaptığı paylaşıma göre, 4. sezon bölümleri, 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacak. Netflix Türkiye, tanıtımı “Part 4! 3 Nisan’da kaos devam ediyor!” sözleriyle aktardı. 1. sezonu 2017 yılında yayınlanan dizinin yaratıcılığını Álex Pina üstleniyor. Dizinin genel konusu ise şöyle: “Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesini ve buradan çıkışını” konu ediniyordu. 3. sezonda Rio’yu kurtarmak için bir araya gelen ekibin bu sefer yeni bir soygun için toplanacak.

La Casa De Papel 4. sezon 3 Nisan 2020 tarihinde devam edecek!

Nisan 2020 tarihinde devam edecek yeni sezon öncesi 3. sezonda neler olduğunu hatırlayalım. 3. sezonda olaylar yeni bir soyguna doğru devam etmişti. Çünkü Tokyo ve Rio’nun tatillerinde uğradıkları baskın sonucu Rio’nun kaçırılmasının ardından işler karışmıştı. Profesör ve ekibi bir kez daha bir araya gelerek ekibin Rio adlı üyesini kurtarmak için yeni bir plan hazırlayarak yeni bir soygun planı yapmıştı. Ayrıca yeni karakterlerin eklendiği dizinin 3. sezonu 8 bölüm sürmüştü.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric gibi oyuncular yer alıyor. La Casa De Papel 4. sezonun 3 Nisan 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.