La Casa de Papel 4. sezonuyla Netflix Türkiye ekranlarında yayında!

La Casa de Papel 4. sezonuyla birlikte Netflix Türkiye ekranlarında bugün itibariyle yayınlandı. Dizinin yeni sezonu 3 Nisan 2020 itibariyle Netflix’in kısa süreli çökmesine de sebep oldu.

Netflix Türkiye, yeni sezonunu 3. sezonun hemen ardından şu şekilde: “Part 4! 3 Nisan’da kaos devam ediyor!” duyurmuştu. İlk sezonu 2017 yılında yayınlanan dizinin yaratıcılığını Álex Pina üstleniyor. Dizinin 3. sezon ile ilgili konusu ise şu şekilde: “Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemesini ve buradan çıkışını” anlatıyor. Ardından 2019 yaz aylarında yayınlanan 3. sezonda Rio’yu kurtarmak için bir araya gelen ekibin maceraları devam ediyor.

La Casa de Papel dizisinin 4. sezonunda neler yaşanacak?

Dizinin 4. sezonu için resmi konusu şu şekilde: “Yeni sezon kaos içerisinde başlıyor: Profesör, Lizbon’un öldürüldüğünü düşünmektedir. Rio ile Tokyo askerî bir tankı havaya uçurmuştur. Nairobi ise ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Ekip, en zorlu zamanlarından birini yaşamaktadır ve içlerindeki bir düşmanın güçlenmesi, soygunu ciddi anlamda tehlikeye düşürecektir.”

Dizinin yeni sezonu içinoyuncu kadrosunda ise yeniden Ursula Corbero, Itziar Ituno, Alvaro Morte, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Herran, Jaime Lorente, Esther Acebo ve Darko Peric gibi oyuncular bulunuyor. Dizinin 3. sezonuyla toplam 34 milyon üye tarafından izlendiğini de hatırlatalım. Bakalım bu sefer kaç kişi izleyecek? merak ediyoruz.

La Casa de Papel 4. sezonuyla beraber 3 Nisan 2020 tarihinde saat 10:00’da Netflix Türkiye ekranlarında yayınlanacak. Dizinin 4. sezon fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İzlandalı Grup Sólstafir 15 Aralık’ta Zorlu PSM Studio’da!

İzlandalı grup Sólstafir 15 Aralık tarihinde Zorlu PSM Studio’da ilk konserini verecek.…

The End of the F***ing World 2. sezon 5 Kasım’da Netflix ekranlarında!

The End of the Fing World 2. sezon kesin tarihi belli oldu.…