Kuzgun dizisi başrol oyuncuları kimler? Kuzgun ilk bölüm konusu nedir?

Kuzgun dizisi başrol oyuncuları kimler? Kuzgun ilk bölüm konusu nedir?

Star TV’nin yeni dizisi Kuzgun ilk bölümüyle izleyicileriyle buluştu. Dizinin yayına girmesinin ardından Kuzgun dizisi başrol oyuncuları, konusu ve nerede çekildiği merak ediliyor.

Ay Yapım’ın yeni yapımı Kuzgun dün gece itibariyle Star TV ekranlarında başladı. Aşk, intikam ve hesaplaşma hikayesi anlatılan dizinin ilk bölümü 13 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlandı. Dizide başrolleri Barış Arduç ve Burcu Biricik’in paylaşıyor. Onlara ise Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi isimler eşlik ediyor. Senaryoyu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazarken yönetmenliğini ise Bahadır İnce üstleniyor. Kuzgun dizisi 2. bölümüyle 20 Şubat’ta devam edecek.

Dizinin ilk bölüm özeti şöyle:

“Yusuf ve Rıfat iki kıdemli polis ve çok eski dosttur. Uyuşturucu baronu Şeref Dağıstanlı’ya yönelik büyük bir operasyon düzenlerler. Şeref kurtulmak için Yusuf ve Rıfat’a yüklü miktarda rüşvet ve yanı sıra imtiyaz önerir. Yusuf bu teklifi sert bir şekilde reddeder.  Rıfat ise Yusuf’la aynı düşüncede değildir ama bunu dillendirmez. Yusuf, operasyondan çok kısa bir süre sonra kendisine kurulan kumpasla tutuklanır ve meslekten men edilir. Ona pusu kuran ise can dostum dediği Rıfat’tır. Yusuf’un cezaevine girmesi ile karısı Meryem ve üç çocuğu, hayatlarını en acı ve en trajik sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Bu sınavın en büyük bedelini ise Kuzgun ödeyecektir. Kuzgun ailesinden ve evinden uzakta yirmi yıl sürecek bir esaretin, acının, öfkenin ve mücadelenin içine düşecektir.

Kuzgun’un sır gibi kayboluşu, Dila’yı derinden etkiler. Dila sadece en yakın arkadaşını değil, çocukluk aşkını da kaybetmiştir. Dila’nın çocuk kalbinde Kuzgun asla iyileşmeyecek bir yara olarak kalacaktır. Aradan yirmi yıl geçmiştir. Dila yıllar önce okumak için gittiği Londra’dan temelli olarak dönmüştür. Kuzgun ise Nevşehir’de korumalık yapmaktadır.
Kuzgun’a çalıştığı yerde verilen yeni görev, çocukluk aşkı Dila’yı korumaktır. Dila ile Kuzgun’un bu karşılaşması Nevşehir’den İstanbul’a uzanacaktır. Kuzgun çocukluğunun çalındığı şehre geri döndüğünde, sadece Dila’nın hayatını değiştirmekle kalmayacak, herkesin hayatındaki taşları yerinden oynatacaktır.”

Kuzgun 1. bölümü aşağıdaki bağlantı aracılığıyla izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.