Kurtlar Vadisi, yeni bölümleriyle Netflix ekranlarına geliyor!

Kurtlar Vadisi dizisi yeni bölümleriyle Netflix ekranlarına gelecek. Ünlü dizi yeni bölümleriyle uzun bir süre sonra geri dönüyor.

Son zamanlarda sansür ve RTÜK konularıyla gündemden düşmeyen platform yeni dizilerine devam ediyor. Türkiye’de 1,5 milyon abone sayısına ulaştığını belirten Netflix, abone kitlesini daha arttırmak ve geniş kitlelere ulaşmak istiyor. Online dizi ve film izleme platformu, Türk televizyon tarihinin fenomen dizisi olarak anılan Kurtlar Vadisi‘nin yeni bölümlerini yayınlamak için dizinin yapımcısı Pana Film ile anlaşma sağladığını açıkladı. 2 senedir televizyonlardan yeni bölümleri yayınlanmayan dizinin senaryosu ve kadrosu ile ilgili planlar şimdiden hazır. Dizinin baş karakterlerinden Necati Şaşmaz’ın senaryosunu hazır olarak bir süredir beklettiğini belirttiği dizi, televizyon kanallarında kendine yer bulamayınca geçen sene yayınlanmamıştı.

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman yayına girecek?

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman yayına girecek?

Dijital platformların RTÜK denetime girmesinin önünü açan yönetmelik ile Netflix’in bu problemleri çözmek için çalışmalara devam ettiğini biliyoruz. Netflix bu problemlerle uğraşırken yeni ve beklenmeyen bir haber daha verdi. Platform, Kurtlar Vadisi Kaos’un birinci sezon senaryosu hazır ve çekimlerinin Kasım ayında başlayacağını belirtiyor. Dizinin başrolünde yeniden Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) yer alırken ona Defne Samyeli’nin eşlik edeceği söyleniyor.

Dizinin konusu ise 15 Temmuz olayları sonrasındaki döneme odaklanacak. Kısa bir süre sonra hem setten fotoğraf ve hem de fragman göreceğimizi tahmin ettiğimiz Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2020 yılında Netflix ekranlarında gösterilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…