Kristen Stewart’ın yönetmenliğini yaparak şaşırttığı CHVRCHES grubunun “Down Side of Me” adlı video klip yayınlandı.

Glasgow, İskoçya kökenli Chvrches adlı grubun ikinci albümü “Every Open Eye” 25 Eylül’de yayınlamıştı. 3 kişiden oluşan grupta solist görevini Lauren Mayberry’nin kulaklarımızda tınlayan eşsiz sesi, Iain Cook’un geri vokali, gitar, bas ve synthesiser’da görev alması, Martin Doherty’nin de klavye, gitar ve sampler da yakaladığı performanslarıyla birbiriyle güzel bir yakınlık yakalamışlar.

“Every Open Eye” ile seksizm konusunu irdeleyen Lauren Mayberry “Olay kazanmakla alakalı değil – olay kendimize yenilmek de olduğunu kabul ettirmekte. İnternet ortamında “yaptıklarından” dolayı eleştirilen kızların intihar haberlerini görüyorsunuzdur, sonra da insanların haberlerin yalan olduğunu söyleyerek görmezden geldiklerini. “Asi kız”ın 1992’de bahsettiği şey tam olarak da bu değil mi: insanlar istediklerini giyebilirler çünkü bu onların kendilerini dışa vurmalarıyla alakalıdır ve kendi hayatlarıdır.” diyerek bahsetmişti.

Klibin yönetmenliğini Kristen Stewart yaparak ve göreceğinize şaşıracağınız bir iş izlemeye davet ediyor. Down Side of Me adlı parçanın klibini izlemek için hemen aşağıdaki bağlantıya bakmanızı öneriyoruz.

Albüm detayları şöyleydi.

1. “Never Ending Circles”
2. “Leave a Trace”
3. “Keep You on My Side”
4. “Make Them Gold”
5. “Clearest Blue”
6. “High Enough to Carry You Over”
7. “Empty Threat”
8. “Down Side of Me”
9. “Playing Dead”
10. “Bury It”
11. “Afterglow”

Deluxe versiyon için.

12. “Get Away”
13. “Follow You”
14. “Bow Down”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.