Geçtiğimiz haftalarda 27 Ocak’ta “Gods Of Violence” adlı albümü çıkacak Kreator’dan albümde yer almayacak yeni şarkısı “Earth Under The Sword” Soundcloud aracılığı ile paylaşıldı. Ve albümden diğer bir parça “Satan is Real” klibi paylaşıldı.

Decibel dergisinin 2017 turunda headliner olacak grubun Decibel Flexi Series için hazırladığı şarkıda klasik Kreator riffleri ve davul ritimlerini duyuyoruz. Kadrosu ise gayet sağlam olan turda Kreator’a eşlik edecek gruplar : Florida’nın death metalci asi çocukları Obituary, Ohio’nun old-school brutalcilerinden Midnight ve progresif-death olarak ise Horrendous olacak.

Mille ayrıca “Gods Of Violence” için yazılmış şarkıların yazma süreci hakkında şunları söyledi: “Sadece yeni şarkılar yazmak istedik” Vay canına! ” Bence bu temelde aklımızda tuttuğumuz şeydi: Hepimizin bilincinde olduğumuz şey, herkesi uçuracak bir albüm bulmamız gerektiğiydi, yani ne gerekiyorsa yapıyoruz, yaptığımız tek bilinçli karar budur – Heyecan verici bir şey bulabilmek için anahtar bu ”  diyerek belirtiyor.

Şarkıyı aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Bir başka şarkıda albümden gelen “Satan is Real”i aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.