Kreator Efsane Müzisyenleri Anıyor!

Geçtiğimiz haftalarda 27 Ocak’ta Gods Of Violence” adlı albümü çıkacak Kreator’un yeni klibi ” Fallen Brother” paylaşıldı. Ve albümden diğer bir parça “Satan is Real” klibi de daha önce yayınlanmıştı.

Mille ayrıca “Gods Of Violence” için yazılmış şarkıların yazma süreci hakkında şunları söyledi: “Sadece yeni şarkılar yazmak istedik” Vay canına! ” Bence bu temelde aklımızda tuttuğumuz şeydi: Hepimizin bilincinde olduğumuz şey, herkesi uçuracak bir albüm bulmamız gerektiğiydi, yani ne gerekiyorsa yapıyoruz, yaptığımız tek bilinçli karar budur – Heyecan verici bir şey bulabilmek için anahtar bu ” diyerek belirtiyor. Bu klipte de müzik dünyasından kaybettiğimiz yetenekli isimlere hatırlatan göndermeler yapmayı ihmal etmemişler.

Kreator Live Concerts

 

Klipte yer eden sanatçılar şöyle : Phil Lynott, Bon Scott, Jeff Hanneman, DIO, Dimebag Darrell, Prince, Paul Baloff, Scott Columbus, Chuck Schuldiner, Cliff Burton, David Bowie, Prince, Leonard Cohen, David Brockie ve Lemmy gibi isimler bulunuyor. Her geçen albümde daha da güzel işler çıkartan ve hiçbir zaman dozajı düşürmeyen grubun yeni klibini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=1l6gsOrVL2c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…