King Kong’un yeni versiyon Kong: Skull Island’dan sağlam bir fragman yayınlandı. 1933’te yayınlanan ilk King Kong filminden beri sinemada ve teknolojide birçok şey değişti. Bu yüzden King Kong 2005 yılında bir revizeye uğramış. 2014 yılında ise Godzilla vizyona girmişti.

mv5bmzflmdi5mjgtogy3yi00y2filtg3yzatztrmmzlmzmy3mjc2xkeyxkfqcgdeqxvynti4mda1mzi-_v1_

 

Film hakkında neler söyleniyor ?

Film hakkında konuşan yönetmen Jordan Vogt-Roberts “Kong her zaman biraz trajikti.Tam olarak durağandan söz edemezsiniz, ama adada yürür şekli, o yerden bir yere gidiş şekli olarak, başüstü boşluğuyla ilgili birşey ve bazı şekillerde o kişinin Bu adanın koruyucusu ve sonra başka yollarla zaman öldürüyor. Kendini toparlama şekli, yere bir yerden sürüklemesi, onun için bir yorgunluk var. Açıkçası ona büyük bir güç var, ama bir üzüntüsü var “diyerek belirtiyor.

Tom Hiddleston, Brie Larson, John Goodman, Samuel L. Jackson, John C. Reilly, Corey Hawkins, Jason Mitchell, Tian Jing, Thomas Mann, John Ortiz ve Shea Whigam gibi isimleri kadrosunda bulunduran Jordan Vogt-Roberts yapımı film 10 Mart 2017’de vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…