Uzun zamandır heyecanla beklenen Avustralyalı ekip King Gizzard & the Lizard Wizard üçüncü gün için tekrar 13 Mart’ta Salon İKSV’de olacaklar.

Dün açıklanan iki gün biletleri birkaç saat içinde bitmişti. Bide daha fazla kişinin bu konsere gitmek istediğini görerek bir yardımımız olsun diye  Change.org’ta kampanyayı açıkladık. Bunun sonucunda ise birçok insan kampanyaya katılmış oldu. Destekleyen herkese tekrar tekrar teşekkür ederiz. Umarız bu biletler de bir kazaya gitmez ve konsere isteyen sayısı kadar insan gidebilir.

Bu sene içinde 5 tane albüm çıkartacağını belirten ve şu zamana kadar da 3 tanesini yayınlayan acayip bir grup bu. King Gizzard & the Lizard Wizard‘ın son stüdyo albümü Sketches of Brunswick East‘te yer alan Countdown için çekilen video’nun yaratıcılığını ise Jason Galea yapmıştı. Mild High Club ile yayınladıkları bu albümden sonra grubun şimdi ise yayınlaması gereken 2 albüm kalmıştı. Grubu daha çok türk ezgilerinden Aşık Veysel şarkılarına benzer melodilerinden tanıyoruz. Türk psychedelic müziğini, kendi içlerinde harmanlayarak kullanan ekip kısa sürede herkesin ilgisini çekiyor.

13 Mart Salı akşamı da konser verecek grubun biletleri yarın sabah 10:30’da satışa çıkacak. Siz siz olun biletleri kaçırmayın! İyi eğlenceler. Müzikle kalın!

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…