King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos Tarihinde Yeniden İstanbul'da
|

King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos Tarihinde Yeniden İstanbul’da

Avustralyalı ekip King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos tarihinde yeniden İstanbul’da konser verecekler.

Bu mart ayının içinde 3 gün Salon İKSV‘de konser verecekler. Ancak kısa süre içinde biten biletlerden çoğu kişide mağdur olmuş durumda olacaklar ki İKSV yeni bir konser haberi verdi. Gezgin Salon etkinliği kapsamında bu sefer Küçükçiftlik Park’ta yazı estiren bir konser düzenlenecek. Geçtiğimiz yıl ise grup 5 tane albüm çıkarmışlardı. King Gizzard & the Lizard Wizard‘ın son stüdyo albümü Sketches of Brunswick East‘te yer alan Countdown için çekilen video’nun yaratıcılığını ise Jason Galea yapmıştı. Mild High Club ile yayınladıkları bu albümden sonra grubun şimdi ise yayınlaması gereken 2 albüm kalmıştı. Grubu daha çok türk ezgilerinden Aşık Veysel şarkılarına benzer melodilerinden tanıyoruz. Türk psychedelic müziğini, kendi içlerinde harmanlayarak kullanan ekip kısa sürede herkesin ilgisini çekiyor.

 King Gizzard & the Lizard Wizard 5 Ağustos Gezgin Salon Konseri

9 Mart Cuma gününden itibaren satışa çıkan bilet satışlarını kaçırmamanızı öneriyoruz. Sonra ben duymadım ben bilmedim demek yok.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.