Kim Milyoner Olmak İster 815. bölüm 30 Mart soru ve cevapları!

Kim Milyoner Olmak İster 815. bölüm 30 Mart soru ve cevapları!

Kim Milyoner Olmak İster 30 Mart’ta yayınlanan yeni bölümüyle kazandırmaya devam ediyor. Yarışmada çıkan sorular ve yanıtlara sitemizden göz atabilirsiniz.

ATV kanalında düzenlenen yarışmanın soru ve cevapları hakkındaki detaylara haberimizden göz atabilirsiniz. 30 Mart cumartesi 2019 günü ATV ekranlarında düzenlenen yarışmada sorular ve cevaplarını gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. Yarışmanın 814. bölüm geride kalırken dün yayınlanan 815. bölümde seyircileri ekrana bağlamaya devam ediyor.

Kim Milyoner Olmak İster 30 Mart Soruları ve Cevapları!

Soru: Korkunç tasarlanmıştı ve Yanıp sönen ışıklarıyla çok klişeydi çok üzücüydü diyerek UFO gördüğünü söyleyen yönetmen kimdir?

A- Emir Kusturica

B- Lars von Trier

C- Quentin Tarantino

D- Guillermo del Toro

Doğru cevap d şıkkı: Guillermo Del Toro

Soru: 2002 Londra Maratonunu 5 gün 8 saat 29 dakika 46 saniyede tamamlayan Lloyd Scott maratonu hangi kıyafetle koşmuştur?

A- Dalgıç giysisi

B- Palyaço kostümü

C- Astronot kıyafeti

D- Şövalye zırhı

Doğru cevap a şıkkı: Dalgıç giysisi

Soru: Ahmet Hamdi Tanpınar’ın hangi romanı Beni tanıyanlar öyle okuma yazma işleriyle büyük bir ilgim olmadığını bilirler cümlesiyle başlar?

A- Huzur

B- Mahur Beste

C- Saatleri Ayarlama Enstitüsü

D- Sahnenin Dışındakiler

Doğru cevap c şıkkı: Saatleri Ayarlama Enstitüsü

Soru: Sanayi devrimi hangi ülkede başlamıştır?

A- Almanya

B- Fransa

C- Büyük Britanya

D- İtalya

Doğru cevap c şıkkı: Büyük Britanya

Soru: Bazı insanların cisimleri olduğundan büyük, küçük, uzakta ya da yakında algılamasına sebep olan sendrom hangisinin adını taşır?

A- Güliver

B- Parmak Çocuk

C- Alice Harikalar Diyarında

D- Jack ve Fasulye Sırığı

Doğru cevap c şıkkı: Alice Harikalar Diyarında

Kim Milyoner Olmak İster 815. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Yeni bölüm fragmanı henüz paylaşılmadı.

Yarışmadaki Joker Hakları:

1- Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2- Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarmaktadır.

3- Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, yarışmacıya gösterilir ve ona göre yanıt vermesi beklenir.

4- Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.