Khruangbin 8, 9 ve 10 Şubat 2019'da Yeniden Salon İKSV'da Olacak

Geçtiğimiz sene 2 gün boyunca müzikseverlere güzel anlar yaşatan Khruangbin 8, 9 ve 10 Şubat 2019 tarihinde 3 gece Salon’da konser verecek.

Teksaslı üç kişiden oluşan grupta bas’ta Laura Lee, gitarda Mark Speer ve davulda Donald Johnson bulunuyor. İlk teklileri ‘A Calf Born In Winter‘i 2014 Mayıs ayında çıkarmışlardı. Ardından ise 2015’te yayınladıkları ‘The Universe Smiles Upon You’ ve yeni albümleri ‘Con Todo El Mundo‘ ile çıtayı daha da yükselttiler. Yaptıkları indie pop türünde ise birçok basın yayın organının dikkatini çekmeleri sebebiyle de ünleri yayılmaya devam ediyor. 60’lı ve 70’li yılların funk eserlerini de seviyorsanız bu grubu sizinde dinlemenizi öneriyoruz. Geçtiğimiz haftalarda ikinci albümün ilk parçasına yaptıkları videoyu da sizlerle paylaşmıştık. Geçen konserde Sezen Aksu’yu da söyleyerek sürpriz yapan grup üç gece üst üste hayranlarıyla buluşacak.

Khruangbin THE THIRD ROOM TOUR Dates and Poster

 

8,9 ve 10 Şubat 2019’da gerçekleşecek konserlerin biletleri 8 Kasım tarihinde yani bu Cuma günü satışa sunulacak. Biletler için şuradaki adrese göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.