Khruangbin Christmas Time Is Here Şarkısına Cover Yayında

Geçtiğimiz Mart ayında 2 günlüğüne Salon İKSV’de çalan Khruangbin, Christmas Time Is Here şarkısına yaptığı cover’ı paylaştı.

Teksaslı üç kişiden oluşan grupta bas’ta Laura Lee, gitarda Mark Speer ve davulda Donald Johnson yer alıyor. İlk teklileri ‘A Calf Born In Winter‘i 2014 Mayıs ayında piyasaya sürmüşlerdi. Ardından ise 2015’te yayınladıkları ‘The Universe Smiles Upon You’ ve yeni albümleri ‘Con Todo El Mundo‘ ile çıtayı daha da yükselttiler. Yaptıkları indie pop türünde ise birçok basın yayın organının dikkatini çekmeleri sebebiyle de ünleri yayılmaya devam ediyor. 60’lı ve 70’li yılların funk eserlerini de seviyorsanız bu grubu hemen dinleme listenize eklemenizi öneriyoruz. Albümden Maria También ve Evan Finds The Third Room şarkılarından sonra Cómo Me Quieres adlı parçaya çektikleri klibi yayınlamışlardı. Grup bu sefer Vince Guaraldi’nin Christmas Time Is Here adlı yılbaşı temasına uygun bir parçayı yorumladılar. Nathan David Smith ve Fuzzytown ile beraber güzel bir animasyonda içinizi ısıtacak şirinlikte sizleri bekliyor.

Khruangbin Cover for Christmas Time Is Here: Listen

1965 yapımı A Charlie Brown Christmas için yapılan parçanın Khruangbin versiyonunu aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.