Kendrick Lamar’ın Hazırladığı Black Panther Soundtrack'i Yayında

Kendrick Lamar’ın Hazırladığı Black Panther Soundtrack’i Yayında

Marvel’in kısa süre sonra vizyona girecek filmi Black Panther için Kendrick Lamar‘ın hazırladığı soundtrack albümü yayınlandı.

Kısa süre önce de filmden Kendrick Lamar ve Vince Staples‘in Black Panther‘a özel yazdığı şarkıyla beraber yeni bir fragman paylaşılmıştı.  Ryan Coogler‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin konusu : “Black Panther”, Wakanda Kralı babasının ölümünden sonra tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere, ıssız ama teknolojik olarak geliştirilmiş Afrika’daki yuvasına dönen T’Challa’yı anlatıyor. Ancak güçlü eski bir düşmanı yeniden ortaya çıkınca, hırslı bir kral ve Black Panther olan T’Challa, Wakanda ve bütün dünyanın geleceğini tehlikeye atan zorlu bir savaşa girmekle sınanacaktır. İhanet ve tehlikeyle karşı karşıya kalan genç kral, düşmanlarını yenmek ve halkının güvenliğini, yaşam biçimlerini emniyete almak için müttefiklerini bir araya getirmeli ve Black Panther’in bütün gücünü açığa çıkarmak zorundadır.

 

The Weeknd, SZA, James Blake, Vince Staples, Jorja Smith, Zacari ve Travis Scott gibi isimlerinde aralarında bulunduğu 14 şarkının bulunduğu albümü aşağıdaki bağlantıdan dinleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.