Karate Kid 34 Yılın Ardından Cobra Kai ile Dönüyor

Karate Kid 34 Yılın Ardından Cobra Kai ile Dönüyor

1984’te başlayan Karate Kid efsanesi ‘Cobra Kai’ adlı diziyle geri dönüyor.

Başladığı yılda “Cilala Parlat” repliği ve hikayesiyle ilgi odağı olan efsanevi filmin yeni versiyonundan fragman geldi. Sonrasında ise seri olarak 3 adet yapılan film aşağı yukarı herkesin aklında bir yere yazınmıştır. Daniel LaRusso ve Johnny Lawrence’ın rekabetine odaklanılan filmde, ustasının genç bir çocuğa ilginç taktiklerle karate ve hayata hazırlayışını izlemiştik. Bu sefer YouTube Red’de yayınlanacak olan dizide ise Ralph Macchio ve ilk filmde Johnny Lawrence’ı canlandıran William Zabka’yı tekrardan göreceğiz. Kaldığı yerden sonra hayatı pek de iyi gitmeyen Johnny Lawrence’ın Cobra Kai dojo’sunu tekrar açmasıyla Daniel LaRusso’yu tekrardan karşı karşıya getiriyor. Xolo Maridueña, Tanner Buchanan, Ed Asner, Courtney Henggeler ve Mary Mouser’ın kadrosunda bulunduğu Cobra Kai’nin senaryosu ise Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg ele alıyor.

Karate Kid Photos

Tam olarak yayınlanma tarihi verilmeyen ancak yakında başlayacağı belirtilen seriden ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.