Joker 2 ne zaman geliyor? Todd Phillips’in açıklamaları!

Joker 2 filmi ne zaman geliyor? sorusunun yanıtıyla ilgili yeni söylentiler ortaya çıktı. Joaquin Phoenix’in başrolünde yer aldığı Joker, 4 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmişti.

Film vizyona girdikten kısa süre sonra devamının gelip gelmeyeceği çok tartışılmaya başlandı. Bu soruların sebebi ise filmin gişe hasılatının 1 milyar doları geçmesi diyebiliriz. Çünkü böyle bir gişe hasılatının olacağı beklenmiyordu. Fakat bu hasılat ile beraber Todd Phillips sıkça bu soruya maruz kaldı. The Hollywood Reporter adlı internet sitesi de bu sorunun yanıtını okuyucularıyla paylaştı. Bu habere göre Joker 2 filmi için çalışmalara başlandığı belirtiliyor. Yönetmen koltuğunda yine Todd Phillips’in oturacağı, başrolde ise Joaquin Phoenix’i göreceğimiz ifade edilirken buna ek olarak Todd Phillips’in farklı DC kahramanlarının filmlerini de yönetebileceği söyleniyor.

İlginizi Çekebilir: Joker filminin dünya genelinde yaptığı ilk gün gişe rekoru açıklandı!

Joker 2 filmi ne zaman çıkıyor? Joker 2 vizyon tarihi söylentileri

Yeni film ile ilgili farklı söylentiler gelmeye devam ediyor. Bu haberden sonra Deadline sitesi farklı bir haberi okuyucularıyla paylaştı. Bu haberde ise Joker 2’nin yolda olduğu iddialarının yanlış olduğu belirtilirken Todd Phillips’in ikinci film için geri döneceğinin doğru olmadığı, yönetmenin böyle bir durumdan bile haberdar olmadığından bahsedildi. Biz şimdilik kime inanacağımıza emin değiliz fakat DC evreni ve özellikle Joker hayranlarının kafaları karışmaya devam edecek gibi görünüyor.

Peki bu gerçekleşirse Joker 2’i ne zaman izleyebileceğiz? Yapım kararı alındıktan sonra ilk filmin ön prodüksiyon çalışmalarının en az 2 yıl sürdüğü ve çekimlerinin de 1 yıl gibi bir sürede tamamlandığı hatırlatalım. Şimdilik dedikodu ve yalan haberler aşamasında olan Joker 2 için en az 2023 yılına kadar beklememiz gerektiğini tahmin ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…