Johnny Depp ve Forest Whitaker'li City of Lies Filminden İlk Fragman

Johnny Depp ve Forest Whitaker’in başrolünde bulunduğu City of Lies filminden ilk fragman paylaşıldı.

Dedektif Russell Poole ve Jack Jackson ile beraber Notorious B.I.G. cinayetine odaklanıyoruz. 1997’de rap müzik tarihi en karanlık zamanlardan birini geçirdi. Tupac Shakur ve Notorious B.I.G.’in ölümleriyle sarsılan rap müzik dünyası bir süre kendine gelemedi. Bu olayların perde arkasının ve zamanının anlatıldığı filmde Johnny Depp ile dedektiflik koltuğuna oturuyoruz. Ona raporlarıyla beraber Forest Whitaker (Jack Jackson) rolünde eşlik ediyor. Randall Sullivan’in romanına dayanan hikayeyi Christian Contreras ile beraber beyazperdeye uyarlıyorlar. Filmin yönetmenliğini ise Brad Furman yapıyor. Film Sullivan’in LAbyrinth: A Detective Investigates the Murders of Tupac Shakur and Notorious B.I.G., the Implication of Death Row Records’ Suge Knight ve the Origins of the Los Angeles Police Scandal adlı yeni kitaplarına dayanıyor.

City of Lies Johnny Deep

Sarı bıyıklarıyla gürleşen Johnny Deep’i 7 Eylül’de sinemalarda izleyebileceğiz. Filmin sloganı şöyle : “Bir cinayet sadece polis onu çözmek istemiyorsa çözülmemiş kalır.”

https://www.youtube.com/watch?v=809D5d77rsU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.