John Krasinski Başrolündeki Tom Clancy’s Jack Ryan Dizisinden İlk Fragman

John Krasinski Başrolündeki Tom Clancy’s Jack Ryan Dizisinden İlk Fragman

The Office’in güldüren yüzlerinden John Krasinski başrolündeki Tom Clancy’s Jack Ryan dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

A Quiet Place filmindeki yönetmenliğiyle ilgiyi üstüne toparlayan John Krasinski, Tom Clancy efsanesiyle dönüyor. Bundan önce Chris Pine ve Ben Affleck’in hayat verdiği Jack Ryan bu sefer farklı bir oyuncu hamlesiyle karşımıza çıkıyor. Amazon tarafından gösterilecek dizinin yaratıcılığını Carlton Cuse ve Graham Roland üstleniyor. Dizide ise yeni görevindeki CIA analisti Jack Ryan, tehlikeli bir alanın içine giriyor ve tehlikeli bir oyunun merkezine doğru ilerleyen bir iletişim modeliyle tehlikeli görevlere yelken açıyor. İlk sezon çekimleri tamamlanan dizi şimdiden ikinci sezon onayını aldı. Çekimleri ise yaz aylarında Avrupa ve Güney Amerika’da çekilmesi düşünülüyor. Başrole dizide Abbie Cornish, Wendell Pierce, Ali Suliman, Dina Shihabi, Emmanuelle Lussier Martinez, Nadia Affolter, Arpy Ayvazian ve Adam Bernett gibi isimler eşlik edecek.

Tom Clancy’s Jack Ryan John Krasinski Poster

Tom Clancy’s Jack Ryan, 31 Ağustos tarihinde Amazon Prime platformunda yayınlanmaya başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.