John Frusciante Red Hot Chili Peppers grubuna geri dönüyor!

John Frusciante eski müzik grubu Red Hot Chili Peppers’a geri dönüyor. Frusciante 10 yıllık bir aranın ardından yeniden RHCP grubunda olacak.

Hillel Slovak’ın 1988’deki ölümünden sonra gruba dahil olan Frusciante, 2009 yılında Red Hot Chili Peppers grubuna uyuşturucu ve kişisel problemlerinden dolayı veda etti. Bu ayrılık öncesi RHCP grubuyla piyasaya çıkardıkları Californication, By The Way ve Stadium Arcadium albümleriyle dünya çapında büyük bir üne kavuştular. Bu durumdan dolayı birçok hayran bu habere üzüldü. Ancak Frusciante, sahnede Flea ve Chad Smith ile beraber bol bol attığı solo ve riff’lere geri dönüyor.

John Frusciante Red Hot Chili Peppers’a geri döndü

Bu yeniden bir araya geliş haberini RHCP, sosyal medya hesaplarından şu şekilde:

“Red Hot Chili Peppers grubu olarak son 10 yıl içinde beraber çalıştığımız Josh Klinghoffer ile yolları ayırdığımızı açıklıyoruz. Josh, saygı ve sevgi duyduğumuz çok güzel bir müzisyen. Onunla geçirdiğimiz zaman ve bizimle paylaştığı sayısız güzellikler için çok müteşekkiriz.

Ayrıca, büyük bir heyecan ile John Frusciante’nin yeniden grubumuza katıldığını duyurmak isteriz. Teşekkür ederiz.” duyurdu.

Red Hot Chili Peppers grubu 2020 yılındaki konserlerine John Frusciante ile devam edecek. Bakalım yeni albüm ve şarkılar ne zaman gelecek? heyecanla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…