Joe Hill İmzalı Korku Dizisi NOS4A2 Fragmanı Yayında! (2 Haziran)

Joe Hill İmzalı Korku Dizisi NOS4A2 Fragmanı Yayında! (2 Haziran)

AMC’nin yeni korku/gerilim türündeki yapımında NOS4A2 dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

Bu dizi Stephen King’in oğlu Joe Hill’in aynı isimli romanından televizyona uyarlanıyor. 2013’te yayımlanan ve çok satanlar arasına giren bu kitapta Charlie Manx adlı bir karakterin öyküsü işleniyor. Doğaüstü korku öğelerinin yer aldığı NOS4A2, çocukların ruhlarını besleyen baştan çıkarıcı bir ölümsüz Charlie Manx’in hikayesini anlatıyor. Max adlı karakter burada çocukların ruhlarını ele geçirdikten sonra onları Christmasland isimli bir kasabaya götürüyor. Hayal dünyasında yer alan bu kasabada mutsuzluk yoktur. Her günde yılbaşı gibi geçer. Burada bir gün özel bir yeteneğe sahip olan genç kadın Vic tarafından keşfedilince onu ortadan kalmaya çalışıyor. Ancak olaylar istediği gibi gitmemektedir.

nos4a2 fragman türkçe altyazılı dizi izle

İlk sezonu 10 bölüm olarak tasarlanan dizinin senaryosunu Jami O’Brien uyarlıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını “Fear the Walking Dead yapımından tanıdığımız Jami O’Brien bulunurken ona Joe Hill ve Lauren Corrao yardımcı oluyor. Oyuncu kadrosunda ise Zachary Quinto,  Andresito Germosen De La Cruz, Ebon Moss-Bachrach, Ashleigh Cummings ve Darby Camp gibi isimler yer alıyor.

nos4a2 yayın tarihi 2019 haziran amc izle

NOS4A2 dizisi ilk sezonuyla 2 Haziran 2019 tarihinde AMC’de yayına başlayacak.

https://www.youtube.com/watch?v=rqnP5jv4P8I

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.