Jim Jarmusch'tan Yeni Film
|

Jim Jarmusch’tan Yeni Film

Hemen hemen hepimizin, Tilda Swinton ve Tom Hiddleston’ın başrollerini paylaştığı film Only Lovers Left Alive‘dan tanıdığı başarılı yönetmen Jim Jarmusch‘un yeni filmi Patersonın ilk fragmanı bizlerle.

Cannes Film Festivali’nde en çok beğeniyi ve ilgiyi toplayan Paterson filminin başrolünde Star Wars VII’da Kylo Ren rolü ile tanınan Adam Driver yer alıyor, ancak bu kez üstlendiği “otobüs şoförü, sıradan bir adam, karısını seven düzgün bir erkek” rolü ile hepimizin gönlünü geri kazanacak gibi görünüyor. Tabii işler öyle ilerlerse.

Jim Jarmusch Paterson Movie

Film, Only Lovers Left Alive tadında, biraz romantik, daha çok komedi filmi olacak. Tabii Jarmusch ‘un tarzını bilenler sıradan bir komedi filmi olmayacağını, içinde hayata dair pek çok anlam taşıyacağını, ve belli bir artistik çizgide olacağını da tahmin ediyorlardır. Eğlenceli ek bilgi: Filmde oynayan “Nellie” adlı köpecik Cannes Film Festivali’nde “Palm Dog Award” kazanmış!

28 Aralık’ta vizyona girecek filmin fragmanını sizler için aşağıya bırakıyoruz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.