Jim Carrey'li Sonic The Hedgehog filminden ilk fragman yayınlandı!

Sonic The Hedgehog filminden ilk fragman yayınlandı! Jim Carrey içerir

Sega konsollarının en önemli karakterlerinden Sonic’in live-action filmi Sonic The Hedgehog fragmanı yayınlandı. Filmden yayınlanan ilk afişi kısa bir süre önce sizlerle paylaşmıştık.

Kirpi Sonic olarak bildiğimiz karakter mavi renkli, hızlı, kırmızı ayakkabılı ve sürekli Dr. Robotnik (Eggman)’le sürekli bir mücadele halindedir. Sonic, Mobius ismindeki farklı bir boyutta Dünya’ya paralel bir gezegende yaşayan bir karakter olup Naoto Ōshima, Yuji Naka ve Hirokazu Yasuhara tarafından yaratılmıştır. Animasyon olarak karşılacağımız yapım Van Robichaux ve Evan Susser’in yazdığı hikayenin üzerine kuruluyor. Konu olarak ise Sonic’in başından geçenlere odaklanıyor. Hükümet, onu yakalamaya çalışırken bu sırada Sonic, şeytani Dr Eggman’ın ele geçirdiği yüzükleri geri almaya çalışmaktadır. Green Hills’in şerifi Tom Wachowski hükümet yetkililerinden kaçarak, doktordan yüzükleri geri alabilmesi için yardım edecektir.

Efsane karakter Sonic geri dönüyor

Efsane karakter Sonic The Hedgehog filmiyle geri dönüyor

Yönetmenlik koltuğunda Where The Wild Things Are (Arkadaşım Canavar)’ın görsel kısmında yer alan Jeff Fowler oturuyor. Yapımın seslendirme kadrosunda Bruce Almighty, Budala Dedektif, Eternal Sunshine of The Spotless Mind, Truman Show, Kidding, 23 gibi yapımlardan tanıdığımız ünlü komedyen Jim Carrey ile James Marsden, Neal McDonoug, Ben Schwartz, Tika Sumpter, Debs Howard ve Adam Pally gibi isimler yer alıyor. 1990’lı yılların en çok sevilen video oyununa konu olan efsanevi karakter Sonic’in birçok çizgi dizi ve filmi de çekilmiştir.

sonic the hedgehog jim carrey

Sonic The Hedgehog 8 Kasım 2019 tarihinde vizyonda gösterime girecek.

https://www.youtube.com/watch?v=FvvZaBf9QQI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.