Jason Statham’in başrolde bulunduğu The Meg‘ten ilk fragman paylaşıldı.

Aksiyon filmlerinin akla gelen kel aktörlerinden Jason Statham son yıllarda biraz suskundu. Statham, Jon Turteltaub‘un yönetmenliğini yaptığı The Meg isimli aksiyon ve bilim-kurgunun buluştuğu filmle dönüyor. Steve Alten’ın aynı isimli romanından alınan senaryo Jon ve Erich Hoeber‘in ile kaleme alınıyor.

Jason Statham, The Meg

Filmin sinopsisi şu şekilde ;

“Uluslararası araştırma programında görev alan derin sulardaki bir deniz altı mürettebatıyla beraber, nesli tükendiği sanılan fakat Pasifik okyanusunun en derin noktalarından birisinde tam da karşılarına çıkan devasa bir yaratık tarafından saldırıya uğruyor. Zaman daralırken derin deniz kurtarma uzmanı dalgıç Jonas Taylor (Jason Statham), mürettabatı kurtarmak ve bu tarih öncesinden gelen Megaladon isimli 22 metrelik köpek balığından kurtulmak için kızı Suyin (Li Bingbing) isteğine rağmen vizyon sahibi Çin’li deniz bilimci (Winston Chao) tarafından işe alınır. Kimse hayal bile edemezken yıllar önce Taylor bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelmişti. Şimdi bu gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüzyüze gelecek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak kapana kısılmış herkesi kurtarmak için Suyin ile bir takım oluşturacaktır.” 

Li Bing-Bing, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose,Winston Chao, Page Kennedy, Jessica McNamee, Ólafur Darris Ólafsson ve Sophia Shuya Cai gibi isimlerin eşlik ettiği film, 10 Ağustos’ta Amerika ve Türkiye’de ise 24 Ağustos’ta vizyona girecek. The Meg’ten ilk fragmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.