Trainspotting yönetmeni Danny Boyle'un Robert Pattinson açıklaması

Trainspotting yönetmeni Danny Boyle’un Robert Pattinson açıklaması

Batman filmi söylentileriyle gündemde olan Robert Pattinson için yeni açıklamalar yapıldı.

Bir süre önce adı James Bond‘un yeni filmiyle geçen yönetmen Danny Boyle sonrasında bundan vazgeçmişti. Ancak bu film hakkındaki düşünceleriyle ilgili bir röportaj verdi. Yönetmen, The Guardian‘a verdiği röportajda ünlü oyuncuyu övgülere boğdu. Alacakaranlık Efsanesi serisindeki vampir Edward Cullen rolü ile birçok kişinin kalbinde taht kuran oyuncunun hakkında son dönemde daha sık konuşuluyor. Bunun sebebi olarak Robert Pattinson kimdir diyenlere ise High Life, Good Time, Queen of the Desert ve Life filmlerindeki başarısını örnek verebiliriz. Hatta geçen aylarda Warner Bros. tarafından büyük ölçüde yeni Batman rolünü üstleneceği açıklanan oyuncuya bir rol teklifi daha gelmiş durumda.

Yeni James Bond rolünün en büyük adayı: Robert Pattinson

Yeni James Bond rolünün en büyük adayı: Robert Pattinson

Danny Boyle bu durumla ilgili: “Garip olacak çünkü geçtiğimiz günlerde oturup düşünüyordum. Sonra bir anda Pattinson’ın James Bond olmak için uygun bir isim olduğunu fark ettim. Pattinson çoktan 30’lu yaşlarına girmiş olmalı. Sean Connery bu karakteri canlandırırken kaç yaşındaydı? Hayır, kesinlikle değil. 30’lu yaşlarında olmalı. Sean Connery rolü aldığında kaç yaşındaydı ki? Pattinson şimdiden Bond rolü için hazırdır.” açıklamalarında bulundu. Bu açıklamalar sonucu henüz ne olacağı belli olmasa da Daniel Craig, 25. James Bond filmi ile birlikte Craig’in role veda edeceği kesinleşmiş görülüyor. Craig’in ardından rolü kimin alacağı ise henüz belirsiz. Idris Elba, Tom Hardy, Tom Hiddleston, Henry Cavill gibi pek çok ünlü isim tartışmalarda geçiyor. Bakalım 26. Bond rolünde Robert Pattinson mı olacak bunu zaman geçtikçe göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.