Jack O'Connell ve Laura Dern'li Trial by Fire Fragmanı Yayında! (17 Mayıs)

Jack O’Connell ve Laura Dern’li Trial by Fire Fragmanı Yayında! (17 Mayıs)

Başrollerinde Jack O’Connell ve Laura Dern’in yer aldığı Trial by Fire fragmanı yayınlandı.

Henüz genç yaşında parlayan Jack O’Connell, şu zamana kadar oynadığı Starred Up, 71, Unbroken ve Eden Lake gibi filmlerle tanınıyor. Bununla beraber ona iki Oscar adaylığı bulunan aktris Laura Dern eşlik ediyor. David Grann’in bir makalesinin Geoffrey Fletcher tarafından uyarlanmasıyla anlatılacak olaylar gerçek bir hikayeye dayanıyor. Konusu ise şöyle: “İdam cezasına mahkum olan bir adamın hayatı, özgürlüğünü isteyen iki çocuk annesi bir kadın arasındaki bağa dayanıyor. 1992 yılında bir kundaklama sonucu Teksas’ta üç çocuğu öldürmek suçlarından yargılanan bu mahkum için kanıt bile bulunmamaktadır. Elizabeth ise bu durumu bilimsel ve mantıksal yöntemlerin aykırılığıyla açıklamaya çalışarak eyaletle mücadele edecektir.”

trial by fire film fragman vizyon tarihi

Edward Zwick‘in yönetmenliğini üstlendiği bu yapımın oyuncu kadrosunda Emily Meade, McKinley Belcher III, Chris Coy, Joshua Mikel, Jason Douglas, Jeff Perry ve Jade Pettyjohn gibi isimler bulunuyor. Trial by Fire filmi 17 Mayıs’ta Amerika’da vizyona girecek. Türkiye’deki vizyon tarihi ise henüz belirsizliğini koruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.