İzlanda Seyahati Kazanmak İçin Buraya Bakın #TeamIceland

İzlanda Seyahati Kazanmak İçin Buraya Bakın #TeamIceland

Kuzeyin en asi ve sakin ülkesi İzlanda seyahati kazanmak ister misiniz ?

Bundan bir önceki yazımızda sizlerle Estonya yarışmasıyla ilgili bilgileri paylaşmıştık. Şimdi ise sıra bir başka İskandinavya ülkesine geldi. Dünya kupası yolunda mücadelelerine hazırlanan bu ülke Grönland’ın güneydoğusu ile İskandinavya ve Britanya Adası’nın kuzeybatısında yer alan bir ada ve Avrupa ülkesidir. En yakındaki komşusu Grönland olup, 350 km, diğer komşuları Norveç 1050 km, İskoçya 800 km uzaklıktadır. 1944 yılında Cumhuriyet’in ilanıyla bağımsızlığını kazanan ülke içinde birçok güzelliği barındırıyor. Resmi dili İzlandaca ve para birimi İzlanda Kronası olan ülkenin başkenti Reykjavík’dir. #TeamIceland ise bu güzel doğaya sizleri davet eden bir yarışma başlattı. İzlanda Devlet Başkanı ve First Lady ile tanışıp, özel etkinliklere katılmak istiyorsanız birde harika doğasını tanımak için bu yarışmaya bir göz atmalısınız.

#TeamIceland Blue

İzlandik soyadınızı bularak ve bilgilerinizi girerek şu sitedeki inspiredbyiceland.com/team-iceland bağlantıdan çekilişe katılabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.