Yarın İstanbul'da Okullar Tatil Olacak Mı? Valilik Açıklıyor: Çanakkale Tatil!

Yarın İstanbul’da Okullar Tatil Olacak Mı? Valilik Açıklıyor: Çanakkale Tatil!

Kar yağışı İstanbul’da etkisini arttırdı. İstanbul’da devam eden yoğun kar yağışı sonrası okullar tatil olacak gibi görünüyor.

İstanbul’da Okullar Tatil Olacak Mı? Valilik Açıklaması Gerçekleşti Mi?

Yağış nedeniyle henüz herhangi bir aksaklık yaşanmazken kar etkisini arttırarak yağışına devam ediyor. Vatandaşlar ise lapa lapa yağan kar yağışı nedeniyle şaşırdı. Çocuklar ise karın tadını çıkarmaya başladı. Akıllardaki sorular Kar Nedeniyle okullar tatil olacak mı? ancak bu konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Sabah’a doğru yolların durumuna göre bir açıklama gelmesi bekleniyor. Anadolu ve Avrupa yakasında şuan kar yağışı başladı ve Meteoroloji tarafından birkaç gün süreceği söyleniyor. Ocak’ta okullar tatil olmadı. Ancak 3-4 santimetreye varan kar kalınlığı sonrası 25 Şubat tarihinde okulların tatil olması bekleniyor.

İstanbul’da Okullar Tatil Olacak Mı? Valilik Açıklaması Gerçekleşti Mi?

Peki 25 Şubat tarihinde okullar tatil olacak mı soruları soruluyor. İstanbul Valiliği ve İstanbul Valisi‘nin sosyal medya hesapları da yoğun bir takip altında bu soruların cevapları bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.