İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış olan devasa alanı maalesef geçtiğimiz aylarda kapanmıştı. Nereye taşınacağı uzun süredir merak konusu olan ve müdavimlerini merakta bırakan bit pazarının akıbeti ise geçtiğimiz haftalarda nihayet belli oldu.

Kadıköy bit pazarının yeni adresi Ünalan olarak belirlendi. Kadıköy’e ait olan büyük katlı otopark, artık cuma günleri bit pazarı olarak kullanılıyor. Metrobüs ile gelecek dostlarımız Uzunçayır durağında indiklerinde, metro ile gelecek dostlarımız ise Ünalan durağında indiklerinde, Kadıköy bit pazarının yeni adresine çok rahatlıkla ulaşabilecekler. Bit pazarında; bilgisayar parçaları, laptop çeşitleri, iphone modelleri ve tabletler gibi elektronik cihazları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Bunun dışında tezgahlarda ucuz kıyafetler, oyuncaklar ve koleksiyoncu arkadaşlar için DVD filmler, plaklar ve kasetler bulmak mümkün.

Kadıköy Bit Pazarı nerede ve nasıl gidilir?

Kadıköy bit pazarının eski adresinde her hafta videolar çekip, tezgahlardaki müthiş ürünleri bize gösteren ve yeni adreste de videolar çekmeye devam eden “Zararına Sohbetler” Youtube kanalı siz bit pazarı severlerin tam da aradığı adres. Hemen aşağıdaki video ile siz de bit pazarının renkli dünyasına girebilir, kanala abone olarak güncel videolardan ve kaçırılmaz fiyatlardan haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…

Ceren Benderlioğlu kimdir? EDHO Ömür Façalı kimdir? Kaç yaşındadır?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Ceren Benderlioğlu adlı yeni bir oyuncu katılıyor. Ceren…