İnternet Fenomeni Slender Man Hikayesinin Filminden Fragman

İnternet Fenomeni Slender Man Hikayesinin Filminden Fragman

2009 yılında başlayan korku hikayesinin ana karakteri Slender Man filminden fragman yayınlandı.

Önceleri ufak bir hikaye ve oyun olarak başlayan bu garip konu kısa süre içinde internet fenomeni haline gelmişti. Sonra ise YouTuberların olaya el atmasıyla biraz hafife alan bu konu kısa sürede tüketim toplumuna adapte ettirilmeye çalışıldı. Bunun bir benzerini ise 2007’de yayınlanan bağımsız yapım Paranormal Activity‘de görmüştük.

Slender Man

 

Slender Man’de ise konu bu kadar çok ortada olduğu ve birçok kişinin bildiği haliyle büyük kurumlar peşine düşüp sarmalamış görünüyor. Öyle ki Sony Pictures Entertainment’ın üstlenmesiyle bu olayın bütçeli bir filmi çıkması da sağlanmış. Bakalım vizyona girdiğinde de nasıl tartışmalar gerçekleşecek merak ediyoruz. Sylvain White’ın yönettiği ve David Birke’nin yazdığı hikaye Victor Surge isimli bir karaktere dayanıyor.

18 Mayıs’ta vizyona girecek yapımın fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz. Sizin bu konuda yorumlarını da haberin altındaki tartışmamıza bekliyoruz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.