Imagine Dragons Yeni Albümünü Yayınladı: Origins

Amerikalı bağımsız rock grubu Imagine Dragons dördüncü albümünü yayınladı.

Geçen sene yayınladığı Evolve albümünün üzerinden bir yıl geçtikten sonra Imagine Dragons, dördüncü albümü Origins‘i yayınladı. Yeni çıkan albüm Interscope Records etiketi ile yayınlandı. Albümün yapımcılığını ise Joel Little, Mattman & Robin ve John Hill üstlendi. Origins toplam 12 şarkıdan oluşuyor fakat Spotify ve Apple Music üzerinden albümün 15 şarkılık Deluxe pakedini dinleyebilirsiniz. Disney’in film projesi Ralph Breaks The Internet filminde yer alan ve daha önceden yayınlanmış olan Natural, Bad Liar ve Zero da albümde yer alıyor.

Origins’in ‘Yeni yerler ararken kökeninin kıymetini bilmek.’ hakkında olduğundan bahseden grubun vokalisti Dan Reynolds, ‘Yarattığımız zaman, sınırsız ve kuralsız yaratıyoruz. Bize yeni ve farklı hissettiren müzikler yapmak için heyecan verici buluyoruz’ dedi.

Metacritic sitesinde eleştirmenlerden 63 puan alan Origins, site üzerinde en yüksek puanlı ID albümü olmayı başarsa da kullanıcılar tarafında durum biraz daha farklı. Metacritic kullanıcılarının verdiği oylarla 6.8 puan alan albüm, kullanıcılar tarafından en kötü Imagine Dragons albümü olarak seçildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.