Imagine Dragons 2 Eylül 2018'de İstanbul'a Geliyor
| |

Imagine Dragons 2 Eylül 2018’de İstanbul’a Geliyor

Amerika Las Vegas kökenli rock grubu Imagine Dragons 2 Eylül 2018’de İstanbul’a geliyor.

Radioactive şarkısıyla bütün dünyada tanınan rock grubu ilk defa Türkiye’de konser verecek. 2008’de kurulan müzik grubu kısa zamanda parçalarıyla tanınmayı sağladı. 2012’de paylaştıkları ilk ‘Night Visions’ albümüyle birçok ödül aldılar. “Radioactive” ve “Demons” şarkılarıyla müzik listelerini alt üst edip uzunca bir süre birincilik sırasından inmediler. Geçtiğimiz yılın yaz aylarında “Evolve” isimli 3. albümünü yayınlayan Imagine Dragons çıktıkları dünya turnesinde Türkiye’yi de boş geçmeyecek. Alternatif, pop, electropop olarak tanımlayacağımız müzikleriyle ön plana çıkan ekibin güncel kadrosu şöyle ; Dan Reynolds, Wayne Sermon, Ben McKee, Daniel Platzman. İstanbul Blue Night, BKM organizasyonuyla 2 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta düzenlenecek konserde özel bir sahne şovunun seyircileri beklediğini belirtelim. Genel Satış Dönemi ; VIP : 780.00 TL, Sahne Önü : 520.00 TL, Normal Giriş: 264.00 TL olarak belirlenmiş.

Imagine Dragons 2 Eylül 2018 Konser Posteri

Konser için bilet almak istiyorsanız, Biletix‘i ziyaret edebilirsiniz. Konserin muhtemel setlistini aşağıdaki bağlantıdan dinleyip konsere zıpkın gibi hazırlanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.