!f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’nden Program ve Yeni Tanıtım

Bu yıl 16. sı düzenlenecek olan !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali programını ve bir de yeni reklam tanıtımını paylaştı. Biletleri 3 Şubat’ta satışa çıkacak olan festivalin programına buradan ulaşabilirsiniz. Sinemalar ve zamanlar ile ilgili geniş bilgiye ise şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Bu arada !f ‘ten SCREAM FOR ME SARAJEVO filmini de getirtmesini diliyoruz.

Festivalin bu yılki tarihleri ise şöyle :

Istanbul: 16-26 Şubat / February 2017
Ankara & Izmir: 2-5 Mart / March 2017

 

 

Yaratıcı yönetmenliğini Ayşe Bali ve Emre Kaplan’ın üstlendiği, yaratıcı ekibinde Setenay Özcan Yıldırım, Gizem Şengüler, Resul Geniş, Sezer Üstüngel ve Sevil Şimşek’in yer aldığı !f 2017 Reklam Filmi, geçen yıl olduğu gibi Cansu Boğuşlu yönetmenliğinde ve Tamer Üner yapımcılığında Spark Film tarafından çekildi. Filmin görüntü yönetmenliğini Andaç Şahan ve müziklerini Tufan Aydın üstlenirken, post prodüksiyonu MOJO tarafından yapıldı. !f İstanbul 2017 afişinde ise Amerikalı fotoğraf sanatçısı Arielle Bobb Willis’in çalışması kullanılırken, tasarımı Resul Geniş tarafından yapılan reklam filmini aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.