Fantastik Türdeki His Dark Materials Dizisinden İlk Fragman Yayında! (İzle)

BBC ekranlarında yakın zamanda yayınlanacak His Dark Materials dizisinden ilk fragman paylaşıldı.

Henüz ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezon onayını alan dizi Philip Pullman’ın aynı isimli roman serisinden uyarlanıyor. BAFTA ödüllü senarist Jack Thorne’un uyarladığı fantastik serinin ilk bölümlerinde Tom Hooper yönetmenlik yapıyor. Dizinin başrollerinde Dafne Keen ve James McAvoy‘u görürken onlara Lin-Manuel Miranda, Ruth Wilson, Clarke Peters, Ian Gelder, Will Keen, Ariyon Bakare, Georgina Campbell, Anne-Marie Duff, James Cosmo, Lucian Msamati, Geoff Bell ve Simon Manyonda gibi isimler eşlik ediyor.

his dark materials dizi fragman ne zaman bbc yayın tarihi

BBC‘nin çekimleri için 2015’te onay verdiği seri üç farklı romanı içinde bulunduruyor. İlk kitaptan uyarlanacak yapımda Lyra Belacqua ve Billy Costa adlı iki gencin paralel evrenler atıldığı bir maceraya tanıklık ediyoruz. Ayrıca His Dark Materials dizisinin ilk kitabı The Golden Compass aynı isimli bir sinema filmiyle de 2007 yılında gösterime girmiştir. Bu filmde Nicole Kidman ve Daniel Craig yer almıştır. Bu yapım sonrası ise diğer iki kitap henüz bir film olarak uyarlanmadı.

his dark materials dizi fragman ne zaman bbc oyuncular konusu 2019

 

 

HBO’nun yapımcılığını üstlendiği dizinin yüksek bütçesi de dikkat çekiyor. His Dark Materials dizisi büyük bir ihtimal ile Game of Thrones 8. sezon finalinin ardından BBC ekranlarında 8 bölümüyle gösterime başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…