“Hey Arnold!” Dizisinin İki Yeni Filmi Geliyor

Nickelodeon’ın ünlü yapımlarından “Hey Arnold!” adlı çizgi filminin 2017 yılında 2 adet yeni filmi geleceği bildirildi. Serinin yaratıcısı Craig Bartlett’in senaryosunu yazacağı ve yapımcılığını üstleneceği seride macera 2004’te kaldığı yerden devam edecek. Gelecek filmler ile ilgili yapılan açıklamalarda, Arnold’ın hiçbir zaman görmediğimiz ebeveynleriyle ilgili detayların ortaya çıkacağı belirtiliyor. Beş sezon boyunca yayında kalan dizinin 2002 yılında bir de filmi yayınlanmıştı.

 

Hatırladığımız gibi serinin konusu ise şöyleydi : Ailesi kayıp olan Arnold, çılgın büyükannesi ve büyükbabasıyla yaşamaktadır. Çok sayıda evcil hayvanları vardır, ancak Arnold en çok Abner isimli domuzdan hoşlanmaktadır. En yakın arkadaşı Gerald’dır. Helga adlı başına bela olmuş bir kız vardır. Aslında Helga Arnold’a deli gibi aşıktır ama Arnold bunu bilmemektedir ve sonuna kadar da bilmeyecektir. 118 Nolu okulda okuyarak ve inanılmaz değişik maceralar yaşayarak hayatını geçirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.