Haziran 2018’de Netflix Ekranlarında Neler Var ? [Video]

Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internet ekranlarına taşıyor.

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Haziran’da 41 orijinal dizi, belgesel, film ve çocuk programının yanı sıra toplam 84 lisanslı içerik Netflix’te izleyicisini bekliyor.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

Sense8: Son Bölüm (8/6/2018)

Sürükleyici dizinin finalinde, tutkular birbirine bağlı olan bu Sekiz kişinin ve en yakın düşmanlarının grubu kurtarmak ve düşmanlarını sonsuza kadar durdurmak için savaşırken gerilimi en yüksek seviyede yaşatıyor.
Unsolved: Tupac & Biggie (18/6/2018)

Gerçek bir cinayetin senaryolaştırılmasıyla ekranlara gelen bu dizi, Tupac Shakur ve Biggie Smalls cinayetlerinin derinliklerine inen iki büyük polis soruşturmasını gözler önüne seriyor.
Marvel’s Luke Cage (22/6/2018)

Luke Cage, popülerliği hızla yükselirken parmak ısırtan güçleri ve Harlem için şeytani planlarıyla gelen gizemli biri tarafından dünyasının aniden tepetaklak olduğunu fark eder.
Glow (29/6/2018)

Dansçı kıyafetleri, tozluklar ve bolca ruj ile donatılan GLOW kadınları yeni bir tarzla geri dönüyor. Sezon ikinci raund için geri dönüyor.
November 13: Attack on Paris (1/6/2018)

Hayatta kalmayı başaranlar ve ilk yardımcılar 13 Kasım 2015 tarihinde Paris’te yaşanan ölümcül terör saldırılarında gözler önüne serilen korku, merhamet ve cesaretin öykülerini anlatıyor.
The Ranch: 5. Kısım (15/6/2018)

Hayatta kalmayı başaranlar ve ilk yardımcılar 13 Kasım 2015 tarihinde Paris’te yaşanan ölümcül terör saldırılarında gözler önüne serilen korku, merhamet ve cesaretin öykülerini anlatıyor.
You Me Her (1/6/2018)

Hayatta kalmayı başaranlar ve ilk yardımcılar 13 Kasım 2015 tarihinde Paris’te yaşanan ölümcül terör saldırılarında gözler önüne serilen korku, merhamet ve cesaretin öykülerini anlatıyor.
Marcella: 2. Sezon  (8/6/2018)

Marcella hipnoterapi ile bayılma nöbetlerinin kökenine inerken, oğlu ise sıradışı bir M.O. İle öldürülen bir çocuğun katiline yönelik bir polis aramasında sıkışıp kalmıştır.

Nailed It!: 2. Sezon (29/6/2018)

Herkesin sevdiği amatör pastacılık programı muhteşem fiyaskolar ve yıldızlardan oluşan mutfak misafirleri kadrosuyla yepyeni bir sezonla geri dönüyor.

Club de Cuervos presenta: La balada de Hugo Sánchez (17/6/2018)

Chava Iglesias’ın kendisine oldukça düşkün kişisel asistanı Hugo Sánchez’e, — yalnızca annesi izin verirse — Nikaragua’nın hakimi olmak için orada bulunan Club de Cuervos’u yönetme görevi verilir.

Something in the Rain (2/6/2018)

Onun için hiçbir zaman küçük erkek kardeş olmaktan öteye gidemedi. Fakat ayrı geçirilen zaman her şeyi değiştirebilir ve eski bir arkadaşlığı daha da öteye götürebilir.

Champions  (12/6/2018)

Tükenmişlik yaşayan sporcu Vince, kız arkadaşını hamile bıraktıktan yıllar sonra sıra dışı oğlu Michael ile tanışır ve gösteri müziği eşliğinde baba olmayı öğrenir.

Marlon (12/6/2018)

Mükemmel karaktere sahip bir internet süperstarı Marlon, bu bölümde olgunluk üzerine konuşuyor. Ancak, düşüncesinde eksik olan tek şey kalbinden geldiği gibi olması.

Cooking on High (22/6/2018)

Daha önce görülmemiş esrar pişirme yarışmasında, iki şef tüyler ürpertici ünlü hakimlerin paneli için içine marihuana karıştırılmış ağızların suyunu akıtan yemekler hazırlıyor.

Churchill’s Secret Agents: The New Recruits  (29/6/2018)

Gerçek olaylardan esinlenen bu dizi, İkinci Dünya Savaşı sırasında İngiltere’nin SOE programının en gizli askerliğinin ve eğitimlerinin derinliğine iniyor.

Paquita Salas: 2. Sezon  (29/6/2018)

90’lı yılların İspanya’sında en yetenekli ajanlardan biri olan Paquita, en büyük müşterisini aniden kaybetmenin ardından şimdi de kendisini can havliyle yeni starlar ararken buluyor.

Kiss Me First  (29/6/2018)

Bir sanal gerçeklik oyununda takılı kalan yalnız bir genç kadın, kendisini yeni heyecanların ve karanlık sırların bulunduğu bir dünyaya götüren eğlence meraklısı bir kızla arkadaş olur.

La Forêt  (29/6/2018)

Genç bir kızın Ardennes Ormanı’nın yakınındaki bir köyde kaybolmasının ardından, yerel polis ve ilgili bir öğretmen sarsıcı sırlar dizisini açığa çıkarmaya başlar.

Derren Brown: Miracle  (22/6/2018)

Kuşkuculukla geçen yılların ardından, büyülü düşünme sanatında uzmanlaştı. Kendisini canlı olarak izleyenlerin hepsini aynı şeyi yapmaya ikna edebilecek mi?

Secret City  (22/6/2018)

Hükümetin küstah düzenbazlıklarını açığa çıkarmak için kendisini adayan bir kadın gazeteci hem kariyerini hem de hayatını tehlikeye atacak.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ – HAFTALIK

The Break with Michelle Wolf  (3/6/2018)
Michelle Wolf, haftalık programında aklınıza gelebilecek her şeyi ve herkesi şakaya vuruyor. Wolf, “The Daily Show” ve “Late Night with Seth Meyers” ile çalıştı.
Busted!  (1/6/2018)
Bu yarışma programının her bölümünde farklı bir gizemi konu alan yedi dedektif gizemlerin en büyüğünü çözmeye giderek daha çok yaklaşıyor: Proje D’ye ne oldu?


NETFLIX FİLMLERİ

Alex Strangelove (8/6/2018)
Lise son sınıf öğrencisi Alex Truelove ilk cinsel deneyimini yaşamaya karar vermesi sabırlı kız arkadaşı ve alaycı arkadaşlarında büyük bir heyecan yaratır.
Ali’s Wedding (8/6/2018)
Melbourne’da Irak doğumlu bir rahibin oğlu, söylediği beyaz yalanın kontrolden çıkmasıyla ailevi görevi ile kalbi arasında gidip gelir.
Maktub (15/6/2018)
Kudüs’teki bir bombalı saldırıdan sağ çıkan iki alt düzey ganster hayatlarını değiştirir ve Ağlama Duvarı’nda yalvaranların dualarını gerçekleştirmeye koyulurlar.

Set It Up (15/6/2018)
Fazla mesai yapan, fakat düşük maaşla çalışan iki asistan, çekilmez patronlarını karşı karşıya getirerek onlardan kurtulmak için bir plan yapar.

Sunday’s Illness (15/6/2018)
35 yıllık ortadan kayboluş. 10 günlük kavuşma. Kahredici bir istek. Bazı yaraların iyileşmesi için zamandan fazlasına ihtiyaç vardır.
Lust Stories (15/6/2018)
Yapmacık evliliklerden cinsel hıçkırıklara kadar, bazısı gayri meşru, bazısı ise karşılıksız olmak üzere dört aşk, şehvet, seks ve tutku hikayesi.
To Each, Her Own (Les Goûts et les couleurs) (24/6/2018)
Simone’un muhafazakar ailesine lezbiyen olduğunu söyleme cesareti bulduğu sırada Senegalli bir erkek şefin ilgisini çektiğini fark eder.
TAU  (29/6/2018)
Robot Al’i için kendisini denek olarak kullanan bir mucit tarafından kaçırılan şehirli bir genç kadın yüksek teknolojiyle donatılmış bu hapishaneden kaçmaya çalışır.NETFLIX ORİJİNAL KOMEDİ PROGRAMLARI

Franco Escamilla: Por La Anécdota (8/6/2018)
Meksikalı stand-up sanatçısı Franco Escamilla, gerçek hayattan edindiklerini şakayla karışık bir şekilde anlatıyor – ve yeni bir şey için her şeyi yapmaya hazır.
Hannah Gadsby: Nanette (19/6/2018)
Avustralyalı komedi oyuncusu Hannah Gadsby, toplumsal cinsiyet, cinsellik ve çocukluk çalkantıları konusundaki kişisel tespitlerini en can alıcı noktalarıyla yüzümüze çarparak alışılagelmiş stand-up’ı reddediyor.
W. Kamau Bell: Private School Negro (26/6/2018)
Aktivist ve komedyen W. Kamau Bell, Trump döneminde ebeveynlik, “konuşma özgürlüğü” kavgaları, uyanık çocukların TV programları ve medeniyetten uzaklaşma korkusuyla dalga geçiyor.


NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

The Staircase (8/6/2018)
Bu belgesel serisi, 2001 yılında karısını öldürmekle suçlanan yazar Michael Peterson’un yüksek profilli cinayet olayına daha ayrıntılı bakmanızı sağlıyor.
Recovery Boys (29/6/2018)
Amerika’daki opioid salgınının tam ortasında, dört adam hayatlarını yeniden keşfetmeye ve madde bağımlılığı ile geçen yıllardan sonra bozulan ilişkilerini onarmaya soyunuyor.

 

NETFLIX ORİJİNAL ÇOCUK PROGRAMLARI

Treehouse Detectives (8/6/2018)
Amerika’daki opioid salgınının tam ortasında, dört adam hayatlarını yeniden keşfetmeye ve madde bağımlılığı ile geçen yıllardan sonra bozulan ilişkilerini onarmaya soyunuyor.

True: Magical Friends (15/6/2018)

Robotlar, vücut değiştirme — ve hilekar cüce? Arkadaşlarının yardıma ihtiyacı olduğunda bu iyi kalpli muhafızı hiçbir şey durduramaz.

True: Wonderful Wishes (15/6/2018)


Büyük hayalleri gerçeğe dönüştüren arkadaşlık, macera ve sihirli dileklerle dolu bu muhteşem dünyaya yeniden hoşgeldiniz!

Harvey Street Kids (29/6/2018)


Çocuklar tarafından yönetilen özel bir yerde geçen bu animasyon dizisinde, üç yakın arkadaşın bu eğlence ve macera fırtınasına siz de katılın.


The Hollow (8/6/2018)

Gizemli kapılar, kafa karıştırıcı bilmeceler ve korkunç yaratıklarla dolu garip bir dünyada uyanan üç genç, eve dönüş yolunu bulmak için iş birliği yapıyor.

 

NETFLIX ORİJİNAL ANİMELERİ

Fate/EXTRA Last Encore: Oblitus Copernican Theory (30/6/2018)


Hakuno Kishinami, kendisini nasıl geldiği hakkında hiçbir şey hatırlamadığı bir Kutsal Kase (Holy Grail) savaşının ortasında bulur. Bu karışıklığın yanında, aynı zamanda hayatta kalmak için savaşmak zorundadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.