Harry Potter başrollü Miracle Workers 2. sezon fragmanı yayında!

Harry Potter başrolünün yer aldığı Miracle Workers 2. sezon fragmanı yayında!

Miracle Workers 2. sezon fragmanı yayınlandı. Steve Buscemi ve Daniel Radcliffe’nin başrolde yer aldığı Miracle Workers dizisinin yeni sezonu 2020’de başlıyor.

Harry Potter serisiyle tanınan ve dünyaca tanınan Daniel Radcliffe‘in bu film serisi 2011 yılında sona erdi. Oyuncu Harry Potter serisinden sonra Swiss Army Man, Now You See Me 2, Imperium, Jungle, Beast of Burden gibi bağımsız filmlerle karşımıza çıkarak önemli Broadway oyunlarında sahne almayı başardı. Bu yapımların hemen ardından geçtiğimiz sene Steve Buscemi ile başrolünü paylaştığı Miracle Workers ortaçağ komedisini yakaladıkları bir ilk sezonu ortaya koydular. TBS ekranlarında yayınlanan dizinin ilk sezonu olumlu karşılandı ve ikinci sezon çekimleri başlamıştı. Bugün itibariyle de dizinin yeni sezon fragmanı paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: Harry Potter Evreninin Mobil Dünya Platform Oyunu Geliyor

Miracle Workers 2. Sezon 2020 yılında başlayacak

Dizinin genel konusu şu şekilde: “Tanrı’nın dünyayı yok etmeye karar vermesinin ardından iki düşük seviyedeki melek gelir. Bunlar insanlığı kurtarmak için patronlarını ikna etmeye çalışmaktadır. Bu iki melek, Tanrı’yla olabilecek en zor konuda bahse girerler. Bu bahis iki insanın birbirine aşık olmasını sağlamaktır.” Dark Ages ismi de eklenen dizinin ikinci sezonunda ekonomik eşitsizlik, kötü sağlık hizmetleri ve cahilliğin oldukça yüksek seviyede olduğu bir köyde yaşayan insanların başlarından geçen olaylar anlatılacak. Oyuncu kadrosunda ise başrole Saran Koni, Geraldine Viswanathan, Sasha Compère, Jon Bass ve Lolly Adefope gibi isimler eşlik ediyor.

Miracle Workers: Dark Ages 2. sezonu 28 Ocak 2020 tarihinde başlıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0UzF3f3ehPY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.