Harry Potter filmi mi geliyor? J.K. Rowling'den gizemli Cursed Child paylaşımı

Harry Potter filmi mi geliyor? J.K. Rowling’den gizemli Cursed Child paylaşımı

Harry Potter filmi mi geliyor? J.K. Rowling’den gizemli Cursed Child paylaşımı geldi.

Harry Potter’ın tamamlandıktan sonra yazılan tiyatro oyunu hakkında yeni bilgiler paylaşıldı. Belki bu tiyatro oyunu yeni bir film olabilir. Bu konuyla ilgili paylaşımı Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling sosyal medya hesaplarından yaparak hayranları heyecanlandırdı. Öncelikle bu tiyatro oyunu hakkında neler biliyoruz bir göz atalım. Cursed Child, 2016 yılında bir tiyatro kitabı olarak piyasaya çıkıyor. Tiyatro oyunu, bizleri bu evrenin 19 yıl sonrasına götürüyor. Bu zaman diliminde baş karakterlerden Harry ve Ginny’nin, Ron ve Hermione’nin, Draco ve Astoria’nın çocuklarının takım halinde Cedric Diggory’i kurtarmaları anlatılıyor. J.K. Rowling bu yeni kitabı Jack Thorne ve John Tiffany ile birlikte yazarak evrene dahil edilmiştir.

Harry Potter and the Cursed Child film mi olacak?

Harry Potter and the Cursed Child film mi olacak?

Harry Potter’ın yoğun hayran kitlesi J.K. Rowling’in Twitter’dan paylaştığı, “Bazen karanlık hiç beklemediğiniz bir yerden gelir.” notu ve görseliyle meraklanmaya başladı. Bu paylaşımda birde Voldemort’u andıran bir kafatası görseli görüyoruz. Cursed Child yani Lanetli Çocuk, Harry Potter’ın 8. kitabı olarak geçiyor. Bu tiyatro oyunu yurtdışında birkaç ülkede gösterimlerine devam ediyor. Fakat bunun henüz film olarak yayınlanmayacağını Pottermore adlı sitenin “Lanetli Çocuk cephesinden heyecanlı bir duyuru gelecek, ancak bir film değildir.” paylaşımından anlayabiliyoruz.

Bu paylaşım aslında hikayenin yeni bir versiyonuyla karşımıza çıkacağını gösteriyor. Fakat Warner Bros. yeni bir film çekmeyi çok istiyor. Ancak Harry Potter and the Cursed Child filmi ise şimdilik başka bir zamana kalmış gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.