Harry Potter Evreninin Mobil Dünya Platform Oyunu Geliyor
|

Harry Potter Evreninin Mobil Dünya Platform Oyunu Geliyor

Özlediğimiz hikaye Harry Potter evrenini konu alacak Harry Potter: Hogwarts Mystery’den ilk fragman teaser yayınlandı.

Harry Potter evreninden çıkan “Fantastic Beasts and Where to Find Them” filminin ikincisini beklediğimiz zamanlarda sevindirici haber geldi. Pokemon GO’nun yarattığı kaos ve karmaşa sonrasında birçok kişi mobil platformda çıkacak olan bu tarz yeni oyunları merak ediyor. 8 film olarak sinemaya damgasını vurmuş J.K. Rowling’in eseri milyonlar satıp peşinde milyonlarca insanı da hayran bıraktırdı. Merlin’in sakalı aşkına! demeyi ihmal etmiyoruz. Harry Potter: Hogwarts Mystery’de bir cadı ya da büyücü karakter seçip, bir de üstüne hangi büyü kulübüne dahil olacağımızı seçebileceğiz. Bu oyunda da gene klasikleşmiş Harry Potter dünyasından Hagrid, Professor Snape, Minerva McGonagall, Professor Dumbledore gibi karakterle de iletişime geçebileceğiz. Maceradan maceraya atlayacağımız oyun sonrasında ise Harry Potter: Wizards Unite adında bir yapımla devam edeceği de söyleniyor.

Harry Potter: Hogwarts Mystery

Niantic Labs aracılığıyla oynayacağımız oyun sonbahar aylarında çıkacak oyuna şuradaki adresten önceden kayıt olabilirsiniz. Gerçek dünya tecrübesi yaşayacağımız oyunun ilk fragman teaser’ını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.