Hakan: Muhafız Başrollerinden Ayça Ayşin Turan IMDb Listesinde Rekor Kırdı

Hakan: Muhafız Başrollerinden Ayça Ayşin Turan IMDb Listesinde Rekor Kırdı

Başrolünde yer aldığı Hakan: Muhafız (The Protector) dizisiyle gündemde olan Ayça Ayşin Turan IMDb’de yeni bir rekora imza attı.

Netflix ekranlarında yayınlanan ve 193 ülkede gösterilen diziden yeni haberler gelmeye devam ediyor. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izliyoruz. Başroldeki isimlerde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş ve Okan Yalabık bulunurken dizinin oyuncularından Ayşin Turan Turan IMDb Top Star Meter ve Moviemetre sıralamasında 42. sıraya kadar yükseldi. Böylece listede bir Türk kökenli oyuncunun yükseldiği en iyi sıralamayı yeni bir rekorla almış oldu.

Hakan Muhafız Ayşin Turan Turan Kimdir?

Ayşin Turan Turan Kimdir?

İstanbul’da 1992 yılında doğan Ayça, İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünü bitirdi. Oyunculuk dersi aldıktan sonra oynadığı Karagül dizisiyle tanınan ve Sevimli Tehlikeli filminde yer alan isim bu dizide de Leyla rolünü canlandırıyor.

İkinci sezonu merakla beklenen dizi 2019 yılının yaz ayları veya sonbahar ayları civarında başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.