Hakan: Muhafız 1. Sezon Oyuncuları Kimdir? İşte The Protector Oyuncuları

Hakan: Muhafız Dizisi Oyuncuları Kimdir? İşte Muhafız Oyuncuları

İlk sezonuyla yoğun bir ilgi gören Hakan: Muhafız oyuncuları kimler diye bir göz attık.

N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından uyarlanıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu görmesiyle değişir. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelemez. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmek için bir mücadelesini izlemiştik. İkinci sezonu 2019’un yaz ayları sonrası çıkması beklenen dizinin yönetmenliklerinde Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral bulunuyor.

İlk sezondaki ana karakterlerde Çağatay Ulusoy, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Yurdaer Okur Hazar Ergüçlü ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

İşte Hakan: Muhafız oyuncuları:

Çağatay Ulusoy (Muhafız Hakan) Kimdir? 

23 Eylül 1990’da İstanbul’da doğan Çağatay, 2010 yılında Best Model of Turkey birincisi oldu. Ardından eğitimiyle beraber oyunculuk dersleri alarak 2011’de Show TV’de yayınlanan Adını Feriha Koydum dizisindeki Emir Sarrafoğlu karakteri ile tanınmaya başlandı. Emir’in Yolu, Medcezir ve İçerde dizileriyle de bu tanınırlığını ülke genelinde yayılmaya başladı. Hakan: Muhafız dizisinde Muhafız Hakan rolüyle başrolü oynuyor.

Ayça Ayşin Turan (Leyla) Kimdir? 

25 Ekim 1992’de İstanbul’da doğan Ayça, İstanbul Üniversitesi Radyo Sinema Televizyon bölümünü bitirdi. Oyunculuk dersi aldıktan sonra oynadığı Karagül dizisiyle tanınan isim bu dizide de Leyla rolüne hayat veriyor.

Okan Yalabık (Faysal) Kimdir?

Okan Yalabık (Faysal) Kimdir?

1978 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu, liseden itibaren tiyatro topluluklarına dahil oldu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümüne giren Yalabık, 1998’de oynadığı Martı ile oyunculuğa ilk resmi adımını attı. Serseri’de oynadığı başrol ile tanınan isim tiyatro, sinema ve dizilerle beraber seslendirmelerle de yaşamına devam ediyor. Dizide Faysal Erdem rolüne hayat veriyor.

Hazar Ergüçlü (Muhafız Zeynep) Kimdir?

1 Ocak 1992’de Kıbrıs’ta doğan oyuncu, ilk Lefkoşa’da atıldığı kariyerine Gölgeler ve Suretler filmiyle profesyonelliğe geçti. Bununla beraber dizi ve filmlerde sıkça yer almaya başladı. Dizide Muhafız Zeynep karakterine hayat veriyor.

Mehmet Kurtuluş (Mazhar) Kimdir? 

Türk kökenli Alman oyuncu 1972’de Uşak’ta doğan oyuncu Almanya’da büyüdü. Okul tiyatrosunda başladığı tiyatro çalışmalarına gene orada profesyonelliğe atıldı. Fatih Akın’ın filmlerinde de sıkça gördüğümüz Kurtuluş, dizide Mazhar karakterine hayat veriyor.

Yurdaer Okur (Muhafız Kemal) Kimdir? 

29 Ekim 1974 yılında Rize’de doğan oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü ile beraber oyunculuğa adımını attı. Tiyatro oyunları da yöneten isim birçok filmde, dizide oynamıştır. Bu dizide ise Kemal rolünü oynuyor.

Cem Yiğit Üzümoğlu (Muhafız Emir) Kimdir? 

1994 yılında doğan isim, okul hayatına Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü’nde devam ediyor. Adı Efsane adlı 2017 yapımı diziyle tanınan isim, bu dizide de Muhafız Emir karakterine hayat veriyor.

https://www.youtube.com/watch?v=SZqD8PTDlPo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.