Hakan: Muhafız Dizisinin Üçüncü ve Dördüncü Sezon Onayı Açıklandı!

Netflix Türkiye Yapımı Hakan: Muhafız Dizisi 3. ve 4 Sezon Onayını Aldı!

İlk sezonuyla çok konuşulan Hakan: Muhafız (The Protector) dizisinin 3. ve 4. sezon onayı açıklandı.

Hakan: Muhafız 3. ve 4. sezonu onaylandı!

Netflix’in ilk Türkiye özel yapımı dizinin 2 sezonu beklenirken yeni gelişmeler belli oldu. N. İpek Gökdel’in 2016 yılında yazdığı Karakalem ve Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi kitaplarından uyarlanan Hakan: Muhafız’ın hikayesi Binnur Karaevli tarafından anlatılıyor. İlk sezonda Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü olduğunu öğrenmiş. Gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde ise bir süre kendine gelememiş. Ardından yaşadığı bu şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorunda kalır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmeye çalışır. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirmeye çalıştığı bir mücadeleyi izlemiştik. Dizinin 2. sezonu ise 2019 yılı içerisinde yaz ayları veya sonbahar aylarında yayınlanacağı söyleniyordu. Bununla beraber 3. ve 4. sezonu onaylanan diziyle ilgili Netflix Uluslararası Yapımlar Başkan Yardımcısı Kelly Luegenbiehl “Bu kadroyla beraber 2 sezon daha çekeceğimiz ve hikayeyi genişletip yeniden izleyicilerle buluşturacağımız için çok mutluyuz.” açıklamasını yaptı. Bu sezonların ise 2020’de yayınlanması bekleniyor.

Hakan: Muhafız 3. ve 4. sezonu onaylandı!

Dizinin ilk sezonunda yönetmenlik koltuğunda Can Evrenol, Gönenç Uyanık ve Umut Aral otururken yapımcılığında ise Alex Sutherland ve Onur Güvenatam yer alıyordu.

Hakan: Muhafız Dizisi Fragmanı!

Dizinin akılda kalıcı birkaç sahnesine aşağıdaki YouTube bağlantısından ulaşabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=SZqD8PTDlPo

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.